2410
2553
عنوان

اه از این شوهر حواس جم

491 بازدید | 26 پست

غروبی رفتیم بیرون داشتیم قدم میزدیم گفتم هشت سال پیش در چنین روزی کجا بودی( سالگرد عقدمونه و من هر سال سالگرد عقد ازدواج جشن میگیرم یاداوری میکنم ولی کلا یادس نیس یادشم باشه کاری نمیکنه میگه خب تو جشن گرفتی بسه دیگه دستت درد نکنه...امسالم میخواستم فردا شب بگیرم ولی گفتم بذار یاداوری کنم شاید ی چیزی تو ذهنش بیاد) ی نگاه کرد گفت نه ...گفتم ی فکر کن هیچی هیچی یادت نمیاد رفت تو فکر گفتم اخ جون بلاخره تلاش های هشت سالم نتیجه میده الانه ک بگه بریم شامی جایی جشنی بگیریم...اما بعد چند دقیقه گف امروز چند شنبه است😨😧😥😤😱😰😵😶 من دیگه حرفی ندارم...من هیچ من نگاه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

از دنيا سيره😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

جالبه حدس هم‌ نمیزنن. خب چه روز مهمی میتونه باشه وقتی خانومت میگه؟ یا عقده یا عروسی یا تولد دیگه 😂😂😂

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ

عاخی😂معلومه زباد دوست داره زمان از دستش ذر میرع کنارت😂

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
2714
خب یاد چی افتاد؟

خب من گفتم هشت سال پیش یعنی متوجه نشد منظورم دنبال تاریخ باید باشه ن روز...

انقد بنده‌خداها سرگرم کار ومشکلات هستن که یادشون میره نهار چی خوردن

ن بابا همسر من کلا بی حواسه تا ب حال دو تا موبایل گذاشته رو ماشین راه افتاده رفته موبایلا داغون شدن کیف مدارکشم  گم شد اصلا حواسش جم نیس کار و مسولیتی هم نداشته باشه همینه

اومدم بگم سالگرد عقدتون مبارک 

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2706