1507
1411
عنوان

اه از این شوهر حواس جم

432 بازدید | 26 پست

غروبی رفتیم بیرون داشتیم قدم میزدیم گفتم هشت سال پیش در چنین روزی کجا بودی( سالگرد عقدمونه و من هر سال سالگرد عقد ازدواج جشن میگیرم یاداوری میکنم ولی کلا یادس نیس یادشم باشه کاری نمیکنه میگه خب تو جشن گرفتی بسه دیگه دستت درد نکنه...امسالم میخواستم فردا شب بگیرم ولی گفتم بذار یاداوری کنم شاید ی چیزی تو ذهنش بیاد) ی نگاه کرد گفت نه ...گفتم ی فکر کن هیچی هیچی یادت نمیاد رفت تو فکر گفتم اخ جون بلاخره تلاش های هشت سالم نتیجه میده الانه ک بگه بریم شامی جایی جشنی بگیریم...اما بعد چند دقیقه گف امروز چند شنبه است😨😧😥😤😱😰😵😶 من دیگه حرفی ندارم...من هیچ من نگاه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

حالامن شوهرم حواس جمعه

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه پسرم یه صلوات بفرست گلم....مرسی😊به توکل نام اعظمت ...یاالله😊

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

جالبه حدس هم‌ نمیزنن. خب چه روز مهمی میتونه باشه وقتی خانومت میگه؟ یا عقده یا عروسی یا تولد دیگه 😂😂😂

من میتونم دوره ی آنلاین آموزش زبان برگزار کنم با هزینه ی خیلی خیلی پایین. اگر مایل بودید خبرم کنید❤

عاخی😂معلومه زباد دوست داره زمان از دستش ذر میرع کنارت😂

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

من شوهرم اصن نمیدونه متولد چه ماهی هستم 

واسم دعا کنین به زودی نی نی داربشم خییلی دلم میخواد😔 ولی خدا اذیت میکنه نه تنها من برا همه اونایی که منتظرن دعا کنین 🌷🌷
1485
خب یاد چی افتاد؟

خب من گفتم هشت سال پیش یعنی متوجه نشد منظورم دنبال تاریخ باید باشه ن روز...

انقد بنده‌خداها سرگرم کار ومشکلات هستن که یادشون میره نهار چی خوردن

ن بابا همسر من کلا بی حواسه تا ب حال دو تا موبایل گذاشته رو ماشین راه افتاده رفته موبایلا داغون شدن کیف مدارکشم  گم شد اصلا حواسش جم نیس کار و مسولیتی هم نداشته باشه همینه

1476

شوهر من تاریخ های مهم یادش می‌مونه ولی هر هفته باید دوشنبه و سه شنبه رو بهش یاد آوری کنم چون همیشه باهم این دو تا رو قاطی میکنه

روی سرش چتر گرفتم ولی او خودش باران بود....                                                                                                       کاربری سوم😂
ن بابا همسر من کلا بی حواسه تا ب حال دو تا موبایل گذاشته رو ماشین راه افتاده رفته موبایلا داغون شدن ...

باید خودت پس حواست رو جمع کنی نه بیایی اینجا مایه تمسخر قرارش بدی

1514