2733
2734
عنوان

طرح تولید مسکن ملی اطلاعیه چهارم »

446 بازدید | 24 پست

اطلاعیه چهارم » ۱۳۹۸/۰۸/۲۲

ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی در استان های گلستان، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان ساعت 10 صبح شنبه 25 آبان ماه آغاز می گردد.

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد ملت ساده داریم ک فووورری میرن ثبتنام میکنن این طرح بیخود رو

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

این طرح خوبه واقعا ؟ کسی ثبت نام کرده ؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
پول داشته باشی خوبه ۳۰ تومم میدی بقیه‌ش قسطی میشه

پول داشته باشی که خودت خونه میخری لنگ دولت نمیمونی 😞

چون شنیدم سود وامش خیلی زیاده میگم ارزش داره یا نه  

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706