2733
2734

کیا تو مرکز ناباروری رویش تحت درمانن یا اونجا رفتن و باردار شدن؟به چه روشی باردار شدین؟نظرتون در مورد مرکز ناباروری رویش چیه؟؟؟ممنون میشم به منم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيز دکترت کیه دکتر فرقانی هستش؟

نه عزیزم من بیمارستان مهدیه میرم ولی شوهرم چند وقته گیر داده میگه بریم رویش برای ناباروری خیلی خوبه و هزینه هاشم خیلی کناره...حالا من گیج شدم آیا برم مرکز رویش یا همینجا ادامه بدم

2731
اسم دکتری که اونجا میری چیه؟رویش میری دیگه؟

اره من رویش میرم ولی ميگم طبیعی باردار شدم نسخه چکاب کامل و آزمایشات رو نوشتن هم برای من هم همسرم که بلافاصله بعدش باردار شدم دستش برای من خیلی خوب بود دكتر فرقانی 

2738
بله ما تهرانیم؛شوهرم از همکارش که تازه بچه دار شده شنیده میگه خیلی خوبه به منم گیر داده بریم اونجا

والا هزینه هاشم راست ميگه من الان پیش فوق تخصص میرم ویزیتش 33 تومن هستش شما مشکل ناباروري داری یا سقط مکرر

والا هزینه هاشم راست ميگه من الان پیش فوق تخصص میرم ویزیتش 33 تومن هستش شما مشکل ناباروري داری یا سق ...

ما ۹ ساله ازدواج کردیم ولی بچه دار نمیشینم شوهرم واریکوسل داره اسپرم هاشم ضعیفه بیمارستان مهدیه برام نوشته تا آی یو آی انجام بدم قراره این ماه روز اول پریودیم برم سونو انجام بدم و بعد بقیه کارا ولی شوهرم میگه ضرر ندارد اونجا هم بریم ببینیم چی میگن 

ما ۹ ساله ازدواج کردیم ولی بچه دار نمیشینم شوهرم واریکوسل داره اسپرم هاشم ضعیفه بیمارستان مهدیه برام ...

ببین اصلا نگران نباش شوهر منم واریانس خفیف داشت یکی ديگه از دوستام هم واریکوسل هم  پی سی او بود اونم مثل مندی باردار نمیشد یا اگرم میشد یا مول بود یا پوچ بود ولی رفت رویان با يه بار ای يو آی باردار شد نگران نباش

ببین اصلا نگران نباش شوهر منم واریانس خفیف داشت یکی ديگه از دوستام هم واریکوسل هم  پی سی او بود ...

خدا کنه؛بخدا دیگه خسته شدم از اینکه همش این ۹ سال ازین دکتر به اون دکتر رفتم الآنم میگم همه جا آی یو آی انجام میدن دیگه؛چه مهدیه چه رویان چه رویش فرقی ندارن که؛ولی شوهرم میگه نه من از مهدیه خوشم نمیاد بریم رویش...منم بلاتکلیف موندم 

2706