2737
2734
عنوان

شوهر چندش دوستم

498 بازدید | 23 پست

واي اينقدر ب شوهرش مينازه ك نگو، بعد اقا كلي مشكل داره حالا شايد ظاهرش متين باشه ولي خيلي داغونه، قبلا بهم ميگفت تحويل نميگيره و حرف نميزنه توي خونه، بعد يه روز گفت بدون اجازه منو باردار كرد(بارداري دومش)، ديروز مادر شوهرش حالش ب شدت خراب ميشه و دوستم مادر شوهرشو كمك ميكنه و خطر رفع ميشه، بعد كه اين شوهرش مياد مامانش باهاش حرف ميزنه ك حالم بد شد و اينا شوهرش اصلا جواب نداده كلا سرش توي گوشي بوده، بچه اولشون پسره الان ٢٠ ماهشه دومي دختره ٥ ماهشه، بعد كرده خيلي حواسش به دخترشه پسرشو اصلا چيز حسابش نميكنه، اونايي ك بچه دارن ميدونن بچه ها بعد ١٨ ماهگي خيلي خودم خودم ميكنه، ك ميخواد خودش كاراشو انجام بده، شوهر عوضي احمق بي سوادش سره اين خودم گفتناي بچه چندبار بچه رو كتك زده وحشي، ديروز خونه مادر شوهره بچه ميخواسته خودش لباس بپوشه شوهره يكي زده توي گوش بچه و مثل وحشيا لباس تن بچه كرده.... خدايا چرا ب اين وحشيا بچه ميدي 😔

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

جالبه با وجود اين اخلاقاي گند شوهرش بازم بهش مينازه كه فلان سمتو داره و فوق ليسانسه و داره واسه دكترا ميخونه ... دوستمم خله ميدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ جزعیات دقیقیی

هر روز بهم پيام ميده

اينقدر عصبي شدم فقط گفتم شوهرت مشكل اعصاب داره ببرش روانشناس قرص بخوره 😩

2738

میگی به شوهرش مینازه بعد با این جزئیات دقیق در جریان اخلاق گندش هستی؟ خیلی تناقض داره ها. انگار اونجا بودی همه چیز رو دیدی

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
بدون اجازه باردار کرده؟؟؟؟؟

بدون اينكه چيزي بگه يهو ميريزه، اين بدبخت هم داغون شده از بس اورژانسي خورده

خیلی وقتها نازیدن نیست ، تلقین مثبت هستش برای قابل تحمل شدن طرف در کل حرص نخور عزیزم دیگه هر کس یه ...

اون بچه ي بيچاره ، پسرش... دلم براي اون ميسوزه و اون مادر بدخت ك بچه بزرگ كنه و بچه اش اينجوري جواباشو بده

بعضی وقتا تقصیر خانماس انقد به شوهراشون رو میدن . مثلا من یکیو میشناسم باشوهرش که بحثش میشه تا یک ماه شوهرش قهر میکنه بعد زنش میره منت کشی . اتفاقا اون خانم یه خاهر داره که تازه عقد کرده . هروقت باشوهرش دعواش میشه میره خونه ی بابای پسره دنبال شوهرش ومنت کشی . خب عزیزم نباید تا این حد اویزون بود

میگی به شوهرش مینازه بعد با این جزئیات دقیق در جریان اخلاق گندش هستی؟ خیلی تناقض داره ها. انگار اونج ...

دوستم يكسره ويس ميفرسته هرروز تموم اتفاقاي روز رو تعريف ميكنه 

2706