2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین ببینین این مدل موبهم میاد؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1720 بازدید | 121 پست
بچه ها اون عکس خودم بود

من چرا ندیدم هی اینجا بودم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چرا ندیدم هی اینجا بودم

یباردیگه میذارم لطفا نظرم بدین ک بهم میادیان

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 
2728

پاک کنم؟

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 
تو منو امتحان کن ماشین بفرستم 😂😂😂👌❤

وای وای خدا بگم چیکارتون کنه سرچ کردم از خنده مردممممم

میگم سانتزم میکه ببین شهلااا

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
حافظ میگه 100 آفرین بر چشم مشکی قومیت مهم نیست مهم شعور و آگاهیه خیلیا ندارن😶 بابت کامنتی که برا ...

خیلی بی ادبی منظورت به منه آگاهی نداری؟  مگه تو چشمات مشکیه حالا؟؟ اولا من چه میدونستم دوما گفتم که نطرمه نطر من اینقد برات مهمه ؟؟  اگه ناراحت شدی ببخشید من فکر کردم یه حالت شوخیه  بخدا بعدشم بیشتر حرف منم شوخی وار بود منظور خاصی نداشتم منم خودم چشام رنگی نیست

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉
2738
یباردیگه میذارم لطفا نظرم بدین ک بهم میادیان

خوشگلی ،چی بهت بیاد ؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
خوشگلی ،چی بهت بیاد ؟

اون عکس مدل موعه چند صفحه قبل

موی کوتاه هم بهت میاد😍😍

راس میگی؟؟😍

سرکاریم

چراعزیزم؟؟منک گذاشتم چندبار

2706