2726

پسرم تازه شش ماهه شده رفلاکس پنهان دارع دارو امپرازول میدم رفلاکسش بهتر شده ولی موقع شیر خوردن دماغش میگیره و خرخر میکنه وقت خوابم صبحها خیلی اذیته

قطره بینی بخور همرو امتحان کردم 

به مرور زمان خوب میشه چون دارم دارو میدم؟ یا خطرناکه ببرم باز دکترش چک کنه 

عزیزم به مرور بهتر میشه درکل رفلاکسش.

واسه خر خر هم اسپری بینی ها بهترن و بعد از اون هم با پوآر تمیزش کن بینیشو.

اگه فکر میکنی لازمه دکتر ببری ببر.این چیزیه که خودت بهترتشخیص میدی.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
عزیزم به مرور بهتر میشه درکل رفلاکسش. واسه خر خر هم اسپری بینی ها بهترن و بعد از اون هم با پوآر تمی ...

تازه غذا کمکی شروع کردمتا چند ماهگی اینطور هستن

من نگران ریه هاشم عفونت نکنه اگر طبیعی باشه

تحمل میکنم بچمم تحمل میکنه 

نمیدونم خیلی عصبیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذای کمکی شروع کردی؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2728
تازه غذا کمکی شروع کردمتا چند ماهگی اینطور هستن من نگران ریه هاشم عفونت نکنه اگر طبیعی باشه تحمل م ...

نه گلم اگه فقط رفلاکسه مشکلی پیش نمیاد.غذا که بدی هم کمتر میشه.هر چقدر بزرگتر بشه دریچه معده اش قوی تر میشه رفلاکسش کمتر.

لباس تنگ نپوشون بهش.دمای اتاق خیلی گرم نباشه.رو شیب بخوابونش.دیدی بینیش گرفته تمیز کن.

دفعات شیردهیت رو بیشتر کن حجمشو کمتر.

نه گلم اگه فقط رفلاکسه مشکلی پیش نمیاد.غذا که بدی هم کمتر میشه.هر چقدر بزرگتر بشه دریچه معده اش قوی ...

باشه حتما رعایت میکنم ممنونم ازت جوابمو دادی

خیلی ممنون🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹