2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون خانومه رو یادتونه شوهرش کل زندگیو میذاشت پروفایلش حرفاشم اصلا معلوم نبود چی میگه؟ یه بار گذاشته ...

اره یادمه شوهر خواهرش بود 😂😂😂

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2728

عزیزممم🥺🥺🥺

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

😐هعی چقد کوته فکر چقد احمقانه من بودم یه اس میدادمش=بابات ببرت ✌بعدم از همه جا بلاک

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...
مگه حلقه گشادمیشه😁😁

مال بقیه میشه مث اینکه😂

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...

من از وضعیت آخرش حس مثبت دریافت نکردم، خواسته بگه من خوبم خیلی  چقد از خود راضی

شوهرت آب روغن قاطی کرده اونم بخاطر دیدن تلگرامت، معلومه خیلییی حساس بوده، خیلی براش سنگین بوده، من بهش حق نمیدم باید ب پاکی این دوسالی ک باهاش بودی گذشته ت رو می‌بخشید، خیلی بددله معلومه 

امیدوارم بهترین اتفاقی ک صلاحت توشه برات رقم بخوره عزیزم

تو فکرتم همش، امیدوارم شرایطت اوکی بشه 

گلم این زندگی اکه ادامه هم پیدا کنه بازم فایده ای نداره همش با شکو بی اعتمادیه .اعتماده که زندگیو نگه میداره اگه نباشه زندگی میپاشه این اقا فک نمیکنم بتونه با کسی زندگی کنه چون هرکس بلاخره یه چیزایی تو گذشتش هست هممون .این اقا اکه بخاد گذشته ی همه رو بکشه بیرون و شکاک باشه نسبت ب همه چیز نمیتونه هیچکی باهاش کنار بیاد بنظره من شوهزتون مریضه چون هیچ ادمه عاقلی نمیاد انقد جست و جو کنه و انقد از گذشته ی طرفش بپرسه مطمئن باش هرکس دیگه جای تو بود همین میشد وضعیتش .اخه یکی نیس بهش بگه ادمه عاقل اونموقع که تو نبودی اخه چ خیانتی محسوب میشه که هی اینو میگی تو گذشته بوده ربطی نداره ب این شخص میخواست بره از حوزه علمیه زن بگیره

من از وضعیت آخرش حس مثبت دریافت نکردم، خواسته بگه من خوبم خیلی  چقد از خود راضی شوهرت آب روغن ...

مرسی عزیزم 

نه عزیزم اصلا وقتی که این موضوعم متوجه نشده بود زندگیمون داغون بود یکسره بهم گیر میداد که تو از داور عصر جدید خوشت میاد اسمشم هرکار میکنم یادم نمیاد لعنتیو 

یا یکسره به خاطر باجناقش با من دعوا داشت که چرا فلانی اینکارو کرد به من بی احترامی کرد یا میگفت زودتر وارد شد من بزرگترم 

یا میگفت خواهرت اینو گفت پدرت اینو گفت خلاصه همیشه جنگ اعصاب داشتیم 

سر کادو هایی که خانوادم میدادن یه هفته سرکوفت میزد بهم 

سر اینکه چرا بابات بچه های دیگشو بیشتر از تو دوس داره همش منو اذیت میکرد

یا وقتی میومد خونمون یکسره از محلمون ایراد میگرفت که این همسایتون فلان موادو میکشه این یکی یچیز دیگه میکشه این زنا میشینن بیرون مارو میپان یا میگفت من میترسم بیام کلی توهین کلی جنگ اعصاب 

انقد گشت که سوراخ پیدا کرد الانم انگشتشو فرو کرده تو اون سوراخ 

2706