انقد بدم میاد ازینایی که حرفشونو تو پروفایلشون میزنن،مخصوصا اگه مرد باشه

اون خانومه رو یادتونه شوهرش کل زندگیو میذاشت پروفایلش حرفاشم اصلا معلوم نبود چی میگه؟ یه بار گذاشته بود من ط نمیدم ینی طلاق نمیدم😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جون من خیلی برات ناراحتم اونم کارش درست نیست داره آبرو ریزی راه میندازه ولی حسشو درک کن حس میکنه سرش کلاه رفته کاش قانعش میکردی که الان دیگه کوچکترین حسی به کسی غیر خودش نداری غرورش شکسته از اون مغرور ها هم هست نمیتونه کنار بیاد.

چ زشت

خیلییی بده

شماره خودشو و اینستاش رو من دارم

واسه شوهرشو همسرم داره

تا بزارن ما میشینیم‌چک میکنبم ببینیم کی اول گذاشته😐 بعد منت کشیا شروع میشه دوباره چک میکنیم..صدبارم بهش گفتم دعوا میکنی مسبب فان میشی واس ما، ول نمیکنه میخره بازیش رو

2731
واااااااااای 😂 یاد خودم افتادم ک داشتم َطلاق میگرفتم بخاطر اعتیادش تو واتسپش گذاشت خدایا شکرت ...

شوهردخترخاله من معتادبودداشتن جدامیشدن مثلاتومدت دوری ترک کرده بودشب جدایی باشیرینی ترکش اومده بودمحضردخترخالم میگه من بایدخوشحال میبودم اقاباجعبه شیرینی اومده 

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
شوهردخترخاله من معتادبودداشتن جدامیشدن مثلاتومدت دوری ترک کرده بودشب جدایی باشیرینی ترکش اومده بودمح ...

چقدم رو دارن 😐😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اون خانومه رو یادتونه شوهرش کل زندگیو میذاشت پروفایلش حرفاشم اصلا معلوم نبود چی میگه؟ یه بار گذاشته ...

اره منم یاد اون داماده افتادم😂😂😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
اون خانومه رو یادتونه شوهرش کل زندگیو میذاشت پروفایلش حرفاشم اصلا معلوم نبود چی میگه؟ یه بار گذاشته ...

بله انگار همه عالم و آدم باید بفهمن اینا چی تو مغز نداشته شون میگذره،خب اگه حرف داری بیا بزن،فقط هیکل گنده کردن و به بلوغ فکری نرسیدن

2706