2726
عنوان

زندگی گندیده

676 بازدید | 38 پست

۴ساله ازدواج کردم و دخترم ده ماهشه.بیشتر از سه ماهه که نزدیکی نداشتیم.قبلشم دوماه یه بار و یه ماه یه بار.هردوافسرده ایم.هم من به اون خیانت کردم و هم اون به من.اون خیانت منو بخشیده ولی من نتونستم.اینکه بعضیا میگن واسه س ک س توپیشقدم شو باید بگم که اصلا میلی ندارم .یعنی شهوتم بسیارزیاده ولی به شوهرم نه.کنار یه همکار آقا که می ایستم دوس دارم بغلش کنم ولی شوهرمو نه.مداااااام خیانت چتی ش یادم میفته و ازش بیزار میشم.آینده روشنی پیش روی زندگیمون نمیبینم.داروی افسردگی مصرف میکنم تحت نظر دکتر.فقط میگم ایکاش دخترمو نداشتم.با دخترمم رفتار درستی ندارم.مدام بدرفتاری و پرخاشگری و دادزدن سرش.

بدون سرزنش راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا برو پیش مشاور یا اینکه خودت کتابای روانشناسی بخون ، تا شوهرتو نبخشی حالت خوب نمیشه باید رو خودت کار کنی 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2706