2737
2734
عنوان

شوهرم همه اش اسمم رو مسخره میکنه😥😭😥😥😥😥😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 9181 بازدید | 180 پست
آخه یاد تصمیم کبری افتادم کلاس سوم بود تصمیم کبری ؟ کبری جون هر وقت مسخرت کرد یه جوری خودت رو به نش ...

بارها بی محلی کردم بارها ازش خواهش کردم که اینکار رو بامن نکنه بارها باهاش قهر کردم بارها قول داده دیگه مسخره نکنه وباز دوباره مسخره ام میکنه.خسته شدم.دارم ازش دلسرد میشوم به خاطر این کارهاش دیگه مثل روز اول دوستش ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسمم رو میگم اماشما مسخره ام نکنید (کبری)هست.همیشه تو مدرسه وجاهای دیگه به خاطرش خجالت کشیدم.وقتی با ...

قاطع و محکم بگو ناراحت میشم و مطمئنا خود توام هزار تا چیز داری ک فوق العاده مسخره است ولی اگه به روت نمیارم از خوبیمه. 

2738

زنعموی من کبری هست هیچوقت تا حالا به نظرمون نیومده اسمش خوب نیست، یه اسم معمولیه مثل بقیه اسمای دهه شصت و هفتاد. به نظرم حساسیت نشون نده تا از سرش بیفته، هیچ عکس العملی نشون نده، یا وقتی صدات کرد با خونسردی بگو بله

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
اسم تاپیکم اسم بهترین دوستمه که گمش کردم شیماستوده نیا دبیرستان شهید صادقی فلکه دوم تهرانپارس

یکبار مقابله ب مثل کن عیب خودشو ب رووش بیار میتمرگه سر جاش اسمتم اصلا زشت نیست جون حساسیت نشون دادی اونم دست گرفته همون اول ب رووت نمیاوردی بدت میاد الان اینقد پررو نبود 

2706