2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شکمم تخت بود. اصا چربی نداشت. الان شش ماهمه و پوستم حسابی کشیده شده اما تاحالا ترک نخورده شبا شکمم و سینه و پهلوامو با روغن کنجد حسابی ماساژ میدم. روغن کنجد باعث باز شدن پوست میشه. رگهای سینه رم برای جریان داشتن شیر باز میکنه. بعد ک روغن زدم اون زیرپوشای شوهرمو ک داغون شدن میپوشم ک لباسام خراب نشه😁

روغن کنجد عاااالیه

ی وقتایی انقد شکمم پوستش کشیده میشه حس میکنم داره پاره میشه. تا روغن کنجد میزنم و ماساژ میدم اروم میشه حالت کشیدگیش. هر روز بزن. من از این ماه تا سه ماه اینده هر شب میخام بزنم. چون دیگ شکمم خیلی قلمبه شده. تا قبل این ها هم هفته ای دو سه بار میزدم. اما حالا ک دیگ اخراشه هر شب میزنم

لایک نکنید اه
روغن کنجد از کجا بگیرم ؟ 

والا من شوهرم خرید. تهشم ی سری مواد جمع شده ک اونا نشون دهنده ی واقعی بودنشه. از عطاریا فک کنم میتونی بگیری. الان عکس روغنو میفرستم برات

فقط ببخشید اگ درب و داغونه یکم😁

لایک نکنید اه
قیمتش چقده ؟  

من اول سال گرفتم سایز بزرگشو ۱۲۵میل ۹۷تومن

ولی تقریبا یک سومش اضافه موند چون خیلی چربه کم استفاده میشه بنظرم شما سایز متوسطشو بگیر قیمتش ۶۷بود اگ گرون نشده باشه

اها مرررسی ازت . فردا میرم میگیرم ممنون . بوس 💋💋

فدات. اما این و واقعا بزن دوستم. بیخیال بو و این حرفا. فقط ترک نخوردن مهمه. منو میدی قبل حاملگیم با الان میگفتی تاحالا حداقل ترک ریز و باید میداشتم. اما هییییچی

تازه شاید ماه اخر ی بار صب ی بار شب بزنم. ب نظرم ارزش داره. 

حتما استفاده کن. این کرم هایی ک ساختن فایده نداره. هیچی مواد طبیعی نمیشه

لایک نکنید اه
2706