2726
عنوان

کسی تو سایت بسته بندی لباس زیر یا کار در منزل کلاسفور ثپت نام کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25724 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا فکر کنم بچه ها گفتن ریختن بلاک کردن البته تو تل بوده شاید همین بوده شاید هم نه

من همین یک هفته پیش ایمیل زدم.۴۹۰۰۰تومن برای ثبت نام ریختم.بعدش گفتن ارزش وسایلی که میفرستیم ۱۵میلیونه یه هفته مهلت دارید تا۵۲۰۰ بریزید به حساب.منم که نداشتم.😐سفته وچک هم قبول نمیکنن.

این قصّه از ابتدا به سر آمده بود.فقط این میان من آواره شدم!(امضا:کلاغ قصّه ها)
2728
چرا فکر کنم بچه ها گفتن ریختن بلاک کردن البته تو تل بوده شاید همین بوده شاید هم نه

من کلاسفور ثبت نام کردم اول یه مبلغی برای ثبت نام میگیرن.بعدمیگن ارزش محصولاتمون۱۵میلیونه شماباید درعرض یک هفته ۵۲۰۰۰۰۰ واریزکنید.چک وسفته هم قبول نمیکنن.کسی که به این کاراحتیاج داشته باشه ۵۲۰۰کجاداره!

این قصّه از ابتدا به سر آمده بود.فقط این میان من آواره شدم!(امضا:کلاغ قصّه ها)

شک نکن کلاهبرداریه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

کلاسفوراصلا قابل اعتماد نیس برای ثبت نام 50 هزار میگیره بعدش میگه باید 2500 پیش پرداخت بدید.من پرسیدم مقدور نیست وقتی باررو دریافت کردیم هزینشو بدیم گف نرو رو مخم بلاک میشی خیلی بی تربیتن و اصلا اطلاع رسانی درستی ندارن.اخرش بلاکم کرد 50 تومنمم خوردن 

سلاام من الان پيام دادم بهشون شرايط رو فرستادن بعد تا گفتم شماره ثبت شركت و مشخصات شركت رو بفرسين بلاكم كردن بچه ها گول نخورين چطوريه كه اونا مبلغ ١١٩هزار تومن يا ٤٥هزار تومن از شما ميگيرن و بهتون اجناسي با ارزش قيمتي بالا تر ميدن؟غير عاديه و اگر خواستين مطمئن بشين بهشون بگين شماره ثبت شركت رو بدن يا بگين شما اجناس رو بيارين پولي كه من قراره بهتون بدمو از اين دستمزدم كم كنين و اينو بدونين كه اگه كار واقعي باشه از شما پول نميخوان

سلام دوستان من میخوام ازشون شکایت کنم واسه این قضیه گروهی تشکیل خواهد شد که دوستانی که سرشون کلاه ...

سلام،من امروز پیلم دادم و رسید فرستادم براشون که جنس بیارن

دوباره یه لینک بم داده که باید دومیلیون و پونصد بریزم حسابشون بعنوان ودیعه تا برام جنس بفرستن😑😑😑

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.

سایت کلاسفور از نظر من مشکلی نداره و کارشون قانونیه ،

من از شهریورماه 1397 همزمان که پسرم رفت سربازی و دانشگاه دخترم شروع شد در سایت کلاسفور ثبت نام گکردم یه دوماهی طول کشید تا وسایل برام آوردن چیز بدی هم ازشون ندیدم حساب و کتابشان هم درست بود فقط یه مقدار شوهرم ایراد میگرفت که داری بین همسایه ها ابرومونو میبری منم بعد از چند وقت بهشون گفتم کار نمیکنم اما از نظر من کلاسفور مشکلی نداره و کاملا قانونی است 

2706