2733
2734

سایت کلاسفور   آگهی کار در منزل (بسته بندی لباس زیر زنانه و مردانه و بسته بندی رشته آشی) گذاشته اما قبل از اقدام برای آوردن لوازم برای شروع بسته بندی در منزل باید یه مبلغیر پرداخت کنی از طریق سایت و ثپت نام کنی که بعد از  پرداخت وجه و ثپت نام  فایل قرار داد و اطلاعات کامل به صورت پی دی اف دانلود میکنی و اطلاعات فرم پرشده قرار داد براشون میفرستی .تو سایتشون دلیل دریافت وجه ثپت نام این عنوان کردن که کسایی که واقعا نیاز به کار دارن عضو بشن و افرادی که اذیت میکنن و قصد انجام کار ندارن وقتشون نگیرن.میخواستم بدونم از خانوما کسی ثپت نام کرده؟کلاهبرداریه ؟ نیست؟ به چه صورته کارشون؟من میخوام ثپت نام کنم اما مطمئن نیستم میخواستم بدونم کسی عضو هست تو این شرکت واقعیه کارشون یا کلاهبرداریه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم برای یک کار درمنزل پول پرداخت کرد کلاهبردار بودن

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2731

چون دانشجوام شدیدا به یه کار نیمه وقت داخل منزل نیاز دارم .تو تلگرامم ازشون سوالایی در مورد این کار میپرسم تا مطمئن بشم ج نمیدن میگن ثپت نام کن بعد ثپت نام فایل  راهنمایی کامل و فرم قرار داد دانلود کن و اطلاعات کامل کسب کنو فرم پرشدر به ما بفرست و تو شرکت عضو بشو  وکار تحویل بگیر.تو سایتشون حتی آدرس دفتر شونم گذاشتن.منم مطمئن نیستم به خاطر همون هنوز ثپت نام نکردم.حتی خواستم از کارشناسای پلیس فتا  در مورد این سایت و فعالیتش مشاوره بگیرم اما متاسفانه هرکاری میکنم ثپت نام تو سایت انجام نمیشه و کلمه عبورایی که میزنم قبول نمیکنه.

چون دانشجوام شدیدا به یه کار نیمه وقت داخل منزل نیاز دارم .تو تلگرامم ازشون سوالایی در مورد این کار ...

کار نیمه وقت کانال فریلنسر رو نگاه کن و ادمین اینستا و تلگرام فروشگاهها شو 

میتونی اجناس پیجها رو با یه درصد سودی بفروشی تو پیج اینستا

از بچه های همینجا گفتن واریز نکنید و حقیقتا هیچکس پول نمیگیره استخدامی

2738
سلام شما ثبت نام کردین ؟ صحت داره اگهیشون یا کلاهبرداریه ؟

حقیقتش نه ثپت نام نکردم اولش میخواستم این کار انجام بدم اما منصرف شدم .نمیدونم صحت داشت یا نه.من چون تحقیق کردم اکثرا میگفتن این جور آگهیا کلاهبرداری هستن منصرف شدم.

سلام.من 33 روز پیش ثبت نام کردم واسه نمایندگیش.185 تومان واریز کردم.گفتن شروع به کار طی فرایند 15 الی 30 روزه.ولی هنوزم خبری نیست.تو فرم قرارداد آدرس شرکت قید شده کامل.حالا میخام به داداشم که تهرانه بگم یه سر بره اونجا ببینه واقعا درسته یا نه

سلام 

دوستان این سایت کارش کلاهبرداریه ،ثبت نام نکنید

یکی از آشناها از تبریز ثبت نام کرده یکبار هم به دفتر مراجعه کرده بود و فرم های قرارداد رو تحویل گرفته بود ولی امروز رفته دیده از دفتر خبری نیست یکی از کسبه اطراف  گفتن یه روزه دفتر رو جمع کردن فرار کردن

من از شهریور ماه تقریبا 20روز مونده بود پاییز در سایت کار در منزل کلاسفور ثبت نام کردم تا یک ماهی منتظر موندم بعد بهم گفتند برای نمایندگی کار در منزل باید اقدام کنم

من هم اقدام کردم یه ده روزی گذشت چند تا بسته اوردند دم درخونه امون یه یک ماهی هم کار کردم بعد پسرم مانع شد گفتش بین درو همسایه ابرو مون میبری همون پسری که در همین سایت از چندین مشاور برای رفع مشکل تغذیه اش کلی وقت و انرژی گذاشتم

2706