2737
2739
عنوان

روز ۱۲ سیکل

2685 بازدید | 10 پست

دوست جونا امروز دوازدهم سیکلمه 

از بعدازظهر که از خواب بیدار شدم پهلوی چپم به شدت درد میکنه و یه وقتایی میزنه به زیر دلم .

این نشونه ی آزاد شدن تخمک میتونه باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک پریودام ۱۰روز طول میکشه تخمک گذاریم کی میشه؟؟الان ک روز دهم هستم ترشح سفید رنگ دارم

عزیزم طولش مهم نیست  مهم مدت  پاکی بین دوره هاته؟ اگه  کم  باشه  خوب نیست...

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2731
عزیزم طولش مهم نیست  مهم مدت  پاکی بین دوره هاته؟ اگه  کم  باشه  خوب نیست.. ...

الان من جطوری باید تاریخ تخمک گذاریمو بدونم 

رایتی پلی کیستیکم هستم

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
الان من جطوری باید تاریخ تخمک گذاریمو بدونم  رایتی پلی کیستیکم هستم

شرایط تخمک گذاری رو دوستمون گفت ولی برایه بارداری که زمان دقیق تخمکگذاری رو نمیدونیم بهتره همیشه اسپرم زنده تو رحم باشه یعنی  یک روز در میون نزدیکی کنی ...ولی اگه مثله من فاصله پاکیت  کوتاهه بهتره اول درمان بشی بعد اقدام کنی که مثله من دچار مشکل نشی

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2738
شرایط تخمک گذاری رو دوستمون گفت ولی برایه بارداری که زمان دقیق تخمکگذاری رو نمیدونیم بهتره همیشه اسپ ...

ممنون عزیزم ن دورهام ۲۸روزس

مشکل شما چی بود مگه

الان من جطوری باید تاریخ تخمک گذاریمو بدونم  رایتی پلی کیستیکم هستم

تاریخ پریود بعدی رو منهای ۱۴ کن اون حدودا تخمکگذاری هست 

ولی خب پلی کیستیکا با سیکل نا منظم خیلی مشخص نمیکنه چه روزیه،اول سیکلو مرتب کن

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
تاریخ پریود بعدی رو منهای ۱۴ کن اون حدودا تخمکگذاری هست  ولی خب پلی کیستیکا با سیکل نا منظم خی ...

بله خیلی ممنون