2733
2734

اول یه چی بگم در جریان باشید اومدن خواستگاری نشد بعد از چن ماه خودش بهم پی ام داد من تو این چن ماه همش با خودم میگفتم به غیر از من کی شرایطشو قبول میکنه؟ آخه هیچی نداشت بعدشم کنار مامانش قرار بود زندگی کنه

تو روخدا بگین کی الان قبول میکنه بره پیش مادرشوهر زندگی کنه البته اینم بگم دخترای کم توقع نمیگما اینا خودشون میخواستن از یه خانواده خیلی سطح بالا دختر بگیرن به نظرتون دختری که سطح مالیش و همه چیش خیلی بالا باشه قبول میکنه تا آخر عمرش کنار خانواده شوهر زندگی کنه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نکن دختر نکن اینکارو بدجوری ضرر میکنی احساسی تصمیم نگیر

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2731

واقعا تو قبول میکنی با خونوادش زندگی کنی؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
2706