2733
2734
عنوان

نظر بدین چه جوری مهمون دعوت کنم؟

258 بازدید | 22 پست

دختر خالم ازدواج کرد رفت هند بعد هشت ماه اومده منم بچه کوچک دارم ده ماهه ... گفت میخواد بیاد خونمون دیدن ما... 

منم میگم زشته بیاد و بره نظر شما چیه؟یه شامی ناهاری چیزی دعوتش کنم؟ از طرفیم این ماه اوضاع اقتصادیمون خیلی خرابه که بخوام غذا درست کنم کلی باید هزینه کنم چون شوهرشم رودرواسی دارم ... تازه باید کلی ادم دیگه هم به خاطر اون دعوت کنم خالمو پس خالم که نامزده و نامزده شو هم باید بگم از طرفی یه برادرش میمونه که اونم باید بگم دیگه...بعد باید خانواده خومو هم بگم...‌خیلی میشن ... منم دستم خالیه ...خیلی چیزای واجب برا بچم لازم دارم که هنر کنم اونارو بگیرم مثل ویتامین و اهن و گوشت و....دو ماه دیگه هم تولدشه خیلب هنر کنم پول جمع کنمم برا تولدش...

به نظرتون چه کار کنم؟ بد نیست همین جوری بیاد و بره و من غذا نذارم؟ یا یه تعارف الکی کنم ؟ یا یه مهمونی زنونه کوچک بگیرم خودش و مامانش و مامان خودمو بگم فقط بد نیس؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب ببین چه ساعتی میان دیگه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738

ن چرا بد باشه بهش بگو خواستی بیای ی روز هماهنگ کنیم خانما جم بشیم خودش متوجه میشه که شام ونهاری نیست و جمع خوش میگذره والا هرکی از مادربچه کوچیک دارانتظار داشته باشه توقع زیادیه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
خودمم نظرم رو مهمونی زنونه اس بد نیس؟

به خود دختره پیشنهاد بده بگو میخوام به خاطرت مهمونی عصرونه زنونه بگیرم اوکیه اونم میگه اره دیگه چی بگه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
اخه چی بگم عصرونه تشریف بیارین؟

نه زشته

2706