2726
عنوان

به نظر خودتون عیبتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 76 پست
یدونه بینی م بود وکشیدگی صورتم که بینی مو عمل کردم صورتم گرد شد و بینی م کوچولو موچولو  فقط دل ...

عه مث منی.واقعا صورتت قشنگ شد؟؟بنظرم منم عمل کنم قشنگ میشع کی عمل کردی؟؟؟چقدشد؟

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عیب ظاهری یکی کک و مکه که اتفاقا جدیدا مد شده منم مشکلی ندارم باهاش اما اگه نبود خیلی چهره ام قشنگ و بی نقص بود

یکی قد کوتاهم که البته خودمو خیلی اذیت نمیکنه و همسرمم میگه خیلی خوبه من عاشق زن ریزه پیزه بودم

دندونام جنسش زرده که این واقعا اذیتم میکنه و میخوام برم بلیچینگ

2728

من همیشه نقاط مثبتم رو میبینم و روی منفی ها زوم نمیکنم(البته منظورم ظاهره)

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

خودم میگم دماغم ولی یه اخلاق بدی دارم یکم تند زبونم 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
عه مث منی.واقعا صورتت قشنگ شد؟؟بنظرم منم عمل کنم قشنگ میشع کی عمل کردی؟؟؟چقدشد؟

خیییلی قشنگ شدم البته چشمام درشت گونه دارم لبام قشنگه

تهرانم .یکماه پیش 7500شد

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
2706