2726
عنوان

به نظر خودتون عیبتون چیه

406 بازدید | 76 پست

من انگشت بغل شسته پام بزرگ تره شوهرم که میگه بامزستو بهش میخنده اما من ناراحت میشم دندونای جلومم خرگوشیه به شوهرم میگم پول بده درست کنمشون میگه به قران خیلی بهت میاد و از همه مهم تر که خیلی اذیتم میکنه ارث مسخره مو سفید شدنمه با این که ۲۳سالمه اما موهام زود داره سفید میشه

کاربری سال ۹۷پاک شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینکه لجبازم و همه چیز یادم میمونه

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2706