1676
1605
عنوان

به نظر خودتون عیبتون چیه

377 بازدید | 76 پست

من انگشت بغل شسته پام بزرگ تره شوهرم که میگه بامزستو بهش میخنده اما من ناراحت میشم دندونای جلومم خرگوشیه به شوهرم میگم پول بده درست کنمشون میگه به قران خیلی بهت میاد و از همه مهم تر که خیلی اذیتم میکنه ارث مسخره مو سفید شدنمه با این که ۲۳سالمه اما موهام زود داره سفید میشه

کاربری سال ۹۷پاک شده 

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

اینکه لجبازم و همه چیز یادم میمونه

سردار علی قاسم دوران نیامد                               علمدار نیامد علمدار نیامد                                         ز بس شبها دم یا رب گرفتی                                                  قرار از عابدان شب گرفتی                                        چه گفتی در شب میلاد زینب                                               که عیدی از خود زینب گرفتی                               شهادت هدیه باری تعالاست                                        چه پاداشی از این مکتب گرفتی                               کجایی مالک اشتر سید علی؟ تو این زمونه ای که همه پشت رهبر رو خالی کردن آقا بهت مینازید و افتخار میکرد😭 چرا ولی امر تو تنها گذاشتی😭  زالفقار سید علی چرا سید علی رو تنها گذاشت؟ یادمون باشه سردار دلها یکی از سربازان تحت فرمان رهبری بود عمار رهبر بود تو این زمونه بی معرفتی       یادش گرامی  با ذکر فاتحه ای                    شهادت مبارک زالفقار سید علی 😭
1668
یدونه بینی م بود وکشیدگی صورتم که بینی مو عمل کردم صورتم گرد شد و بینی م کوچولو موچولو  فقط دل ...

عه مث منی.واقعا صورتت قشنگ شد؟؟بنظرم منم عمل کنم قشنگ میشع کی عمل کردی؟؟؟چقدشد؟

برای مادرشدنم دعاکنید ممنونم😘

عیب ظاهری یکی کک و مکه که اتفاقا جدیدا مد شده منم مشکلی ندارم باهاش اما اگه نبود خیلی چهره ام قشنگ و بی نقص بود

یکی قد کوتاهم که البته خودمو خیلی اذیت نمیکنه و همسرمم میگه خیلی خوبه من عاشق زن ریزه پیزه بودم

دندونام جنسش زرده که این واقعا اذیتم میکنه و میخوام برم بلیچینگ

من همیشه نقاط مثبتم رو میبینم و روی منفی ها زوم نمیکنم(البته منظورم ظاهره)

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
1645