2733
2734

نمیدونم چه ویروس کوفتی گرفتم حالم بده دیشب دکتر بودم تب شدید و بی اشتهایی از یه طرف رسیدگی به پسرم که مثل من مریض شده هم از یه طرف خسابی بد اخلاقم کرده کلا مریض میشم بی حوصله و اخمو میشم حالا صبح فرش اشپزخونه جدیدمو اوردن پهن کردم نیم ساعت بعد همسرم یه سطل ماست انداخت همش ریخت روش بهش چیزی نگفتم اتفاقه پیش میاد ولی کلافه تر شدم😭😭😭😭

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍

چیزی نگفتی؟

ینی الان تو بد اخلاقی؟😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

منم همینطورم 

خودم کمی سرماخورده ام بچه هم هنینطور 

عصبی ام الان 

شوهرمم سرما خورده

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری والا هرچند من وقتی مریض میشم افسرده میشم بیشتر ازینکه هیچکی نیس نگفته یه سوپی برام بپزه به فکرم باشه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2731

منم الان یه ده روزه مریضم دیگه کلافه شدم اول سرما خوردم بعدم عفونت شدید گوش بعد عفونت روده گرفتم هنوزم خوب نشدم دلم مامانمو میخواد    

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
چیزی نگفتی؟ ینی الان تو بد اخلاقی؟😐

خیلی بداخلاقم اصلا شوخی نمیکنم نمیخندم حرف نمیزنم ساکت مثل برج زهرمارم خون خونمو میخورد چون وسواسم ولی جیکم در نیومد خود همسرم خیلی شرمنده بود دیگه نخواستم بدتر شه.گلوم خیلی میسوزه خودمم انگار زیر کامیون له شدم😩😩

2738
خیلی بداخلاقم اصلا شوخی نمیکنم نمیخندم حرف نمیزنم ساکت مثل برج زهرمارم خون خونمو میخورد چون وسواسم و ...

برج زهرمار😂😂

منم دقیقا وقتی گلوم میسوزه رو روانم خیلی تاثیر میزاره😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
منم الان یه ده روزه مریضم دیگه کلافه شدم اول سرما خوردم بعدم عفونت شدید گوش بعد عفونت روده گرفتم هنو ...

منم همینطورم تا خوب نشدم یه مریضی دیگه الانم از صبح گوشم کیپ شده درد میکنه پسرمم گریه میکنه بدحاله دلم میخواد فقط بخوابم ولی نمیشه😢همسرم تنها کاری که از دستش برمیاد غذا از بیرون میگیره.صبح لوازم سوپ گرفته بود داده بود خواهرم درست کنه اورد برام ولی با گند زدنش و سطل ماست خیلی کلافه تر شدم

برج زهرمار😂😂 منم دقیقا وقتی گلوم میسوزه رو روانم خیلی تاثیر میزاره😂😂

خب خودم میدونم دیگه اخمام تو هم مثل یزید😕 

همسرمم تقصیری نداشت تا صبح من و پسرمو پاشویه کرد جفتمون تبمون بالا بود امروز دیگه دستاش ول میشد از بیخوابی .از سوزش گلو بدتر میدونی چیه سوزش چشم و داغی نفسات اه اه