2737
2734

عكس العمل شما چي بوده و برخوردتون در حال حاضر چطوريه؟

ما عروسمون خيلي دختر خوبي بود خيلي باهاش راحت بودم هيچوقت دخالت نميكردم، اونم خودشو گرم و صميمي باهامون ميگرفت، تا اينكه وضع داداشم روز ب روز بهتر شد، توي منطقه ي خوب يه خونه خوب خريدن و كلا عوض شد، بي احترامي هايي كرد و ديگه نه دعوت كرد نه تحويل گرفت ماهم همون ادماي سابق با اين تفاوت ك مثل قبل احساس صميميت نميكنيم. موقع بي احترامي ها هم منو خواهرم فقط عين بز نگاش كرديم ولي قلبا ازش متنفر شديم... 

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چیزی نیس جانم این چیزا این روزا عادیه ، ولش کنین بزارین عقده هاشو خالی کنه ، شمام بیخیالش شین کاری به کارش نداشته باشین انگار که اصن وجود نداره

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .

عروس ما رو خدا نصیب گرگ بیابون نکنه هرچی دلش میخواد میگه حتی داداشمم زنگ میزنه هرچی دلش میخواد به مامان بابام میگه حتی داداشم برا عروسیمم نیومد واقعا دلمون شکسته یه داداش داریم اونم اینجوری الانم کلا باما قطع رابطه کردن

تو چكار كردي

من نامزد بودم اونموقع کلیم کلم باد داشت دیدم حمله میکرد ب مامانم وبا بی ادبی حرف میزنه جلوی در بود منم پریدم وسط گفتم کم زر زر کن گمشوبیرون در روش بستم ک بعدش داداشم اومد وبقیع ماجرا..

پدرم همه چیزم بود .....
عروس ما رو خدا نصیب گرگ بیابون نکنه هرچی دلش میخواد میگه حتی داداشمم زنگ میزنه هرچی دلش میخواد به ما ...

چرا اخه 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
وا چیکارشون دارین بزارین زندگیشونو کنن  دعوت نکردن بی احترامی نیس که اخه همین خوش باشن باهم با ...

فقط اون نبوده توهين كرده مستقيما مارو مسخره كرده جهيزيه ام رو مسخره كرده ب بابام توهين كرده تيكه انداخته و هنوز هم ميندازه

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
2706