2737
2734

ترسیدم قشنگ😐😐😐ممکنه واقعا حساسیت به اسپرم باشه؟!آخه از اول همینجوری بودم نگران کنندست؟

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منکه نمیدونم خدا نکنه😕

ولی من حلالت نمیکنما😈😈😈

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

اینانوشته یه سری افرادبیماره ممکنه برای تخمک گذاریت باشه یاخشکی واژن داری یاعفونت

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

😂 تا اونجا ک میدونم هیچ کسی با اسپرم نمرده

نترس

اگه با اسپرم قرار بود بمیرن مردم

ک الان جمعیت ۷ میلیارد نفر نبود😂

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738
منم همینم 5 ساله نمردم😂😂😂

منم چهار ساله متاهلم یه دخترم دارم اما دیشب سوزش پیدا کردم سرچ زدم امروز،نوشته بود حساسیت شدیید به اسپرم و حتی احتمال مرگم وجود داره😐گرخیدم😅😅

مرضی فقط عنبرنسا😂 الان میان بهت میگن دود کن

آره نی نی سایت باعث کمیاب شدن عنبر نسا و گرون شدن قیمتش شده بسکه واسه هر دردی میگن دوووودش کن😅😅

2706