2733
2739
عنوان

روانشناس خوب در کرمانشاه

1288 بازدید | 5 پست

سلام به همگی. کسی روانشناس خوب میشناسه. بچم داره روز به روز بزرگتر میشه. نگرانم تو دوره های مختلف زندگیش چجوری باید باهاش برخورد کنم. بعضی وقتا کارای اشتباه میکنه دعواش میکنم دلم میسوزه دوباره میرم سمتش. فک میکنم داره بد عادت میشه و هی کاراش و تکرار می کنه. از چند نفر پرس و جو کردم دکتر یاسمی نژاد و بهم معرفی کردن میگن خیلی روانشناس خوبیه تو حوزه کودک. کسی رفته پیشش؟؟؟/

سلام من کرمانشاه زندگی می کنم بچه من خیلی ورجه وورجه داشت دیگه مشکوک شده بودم که بیش فعاله بردمش پیش دکتر یاسمی نژاد اونقدر بهم امید داد. خداروشکر بچم سالم بود. فقط خیلی انرژی داشت. خیلی از مادر پدرا یکم بچشون شلوغ میکنه فک میکنن بیش فعاله ولی اگه ببرنش پیش یه روانشناس خوب راهنماییشون میکنه که چیکار کنن. دکتر یاسمی نژاد خیلی تو کارش حرفه ای بود با مشاوره هایی که داد خیلی بهم کمک کرد. آدرسش تو کوچه دبیر اعظم جنب ام آر آی زاگرس ساختمان ارشیا طبقه ۴ شماره مطبشم اینه 37296769

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو پیش دکتر یاسمی نژاد دکتر فوق العاده خوبیه. یکی از حسنایی که داره اینه که خودشم بچه کوچیک داره کامل درک میکنه. مشاوره هاشون عالیه http://dryasaminejad.com/ این لینک سایتشه آدرس و شماره تلفنشو میتونی از توش برداری

2728

من با خانم نظری جلسات داشتم..درمان فردی کار میکنن.واقعا باسواد و حرفه ای هستن. بخدا بعد از چنتا روانشناس عوض کردن با ایشون آشنا شدم.خدا خیرشون‌بده.

09187245962این شماره‌شونه