2726
عنوان

کیا تو بارداری شکمشون خیلی ترک خورده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3888 بازدید | 37 پست
برای منم همینطوره ... به شوهرم میگم زشت شده میگه نه اصلاااا ولی خب الکی میگه میخواد ناراحت نشم😏😟

آقا من تا حالا پز نداد میخااام پُز بدم شکمم تررررک نداره😆😆😆😆😆

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
عجله نکن😁 من تا هفته 35 برق میزد از صافی... چقد حال میکردم با خودم!  هفته 36 ترک های کوچولو ...

وای پس برای من چی میشه...همین الانش که ترکهای ریز و درشت در اندازه های مختلف خوردمممم...بعدش فک کنم باید پوستمو عوض کنم😂😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم همینطوره ... به شوهرم میگم زشت شده میگه نه اصلاااا ولی خب الکی میگه میخواد ناراحت نشم😏😟

خوب شاید واقعا از نظرش زشت نباشن

مثلا شوهر من میگه واقعا زشت نیستن و قشنگن بنظر من

چون ثمره ی عشقمون توی شکمت بوده اینطور شده

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
2728

عزیزم بعد از زایمان به صورت طبیعی خوب نمیشه مگه با لیزر و اینجور چیزا بهتر میشه . اصلا در موردش با همسرت صحبت نکن تا توجهشون جلب نشه. هیچ وقت مسائل ظاهری که براتون پیش میاد رو به همسرتون نگید . 

پوست من داغووووون شده اما همسرم اصلا درموردش صحبت نکرده تا حالا 

عجله نکن😁 من تا هفته 35 برق میزد از صافی... چقد حال میکردم با خودم!  هفته 36 ترک های کوچولو ...

من فقط نگران كوچولو بودن شكمم هستم

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
وای پس برای من چی میشه...همین الانش که ترکهای ریز و درشت در اندازه های مختلف خوردمممم...بعدش فک کنم ...

زندایی منم ترک های بزررررگ قهوه ای خورده بود، بچش یه سالشه خیلی کوچولو و کم رنگ شدن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
من فقط نگران كوچولو بودن شكمم هستم

نگران نباش، شکم من خییییلی کوچولو بود. انقد که حتی پرستار ها میگفتن نارس میخواد دنیا بیاد!؟ 

اما بچم 3کیلو بود

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

سلام عزيزم

حدود 90 درصد از مادران پس از ماه ششم یا هفتم بارداری با ترک‌های پوستی شکم روبرو می‌شوند. اگر مادرتان در دوران بارداری با این عارضه مواجه شده باشد، ازآنجایی که ژنتیک یکی از عامل‌های ایجاد ترک‌های پوستی است و به عبارتی این عارضه ارثی است، شما نیز به احتمال زیاد با این ترک‌های پوستی ناخوشایند روبرو خواهید شد. مادران با پوست روشن‌تر نیز بیشتر مستعد ترک‌های پوستی صورتی رنگ هستند. بانوان با پوست تیره‌تر معمولاً با ترک‌هایی روشن‌تر از رنگ پوست خود روبرو می‌شوند.

براي رفع بهتر جلوگيري از ترك خوردگي داشته باشيد.

البته روش هاي مختلفي براي رفع ترك خوردگي پوست شكم و كشاله ران در دوران بارداري و پس از زايمان وجود داره منتهي بهترين شيوه رفع اين تركها بسته به سن، رنگ پوست، سن، شماره بارداري و زايمان قبلي، نوع تغذيه، محل و شهرزندگي و ..... داره. 

اگر توي تلگرام به آيدي من Tolidatk@ يك پيام بدي بعد از دريافت اطلاعاتت دقيقا بهت مي گم چيكار بايد بكني تا خيالت راحت بشه .

آرزوي سلامتي و شادكامي دارم

مراقب ني نيت باش

حكيمه مريم حقيقي

متخصص طب سنتي

سلامت و رضايت شما افتخار من است.متخصص طب سنتي
2706