2410
2553
عنوان

بنظرتون پیام بدم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نظری ندارم در مورد ارتباط گرفتن ...

ولی در مورد بلاک کردن نظر دارم .روانشناسان میگن رفتار غیر بالغانه ای است .یعنی نمیتونی به صورت بزرگسال از کاری پرهیز کنی و جواب ندی و مثل یه خردسال قهر میکنی و ...

اشخاصی که بلاک میکنن قوی نیستن.بلکه به خودشون و توانایی هاشون به شدت نامطمئن هستن 

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
2714
اگه واقعا عاشقی ارهههه..ببین اونقدر عاشق هستی ک قید غرورتو بزنی..اول بادل وعقل هماهنگ شو

بنظرت کدوم عاشقی بنا ب دلایلی عشقشو یهو بلاک میکنه تل حذف میکنه بعد حالا آن بلاک میکنه و نظر سنجی میخواد و عایا بهش پیام بدم یا ن 🙁😶

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
بنظرت کدوم عاشقی بنا ب دلایلی عشقشو یهو بلاک میکنه تل حذف میکنه بعد حالا آن بلاک میکنه و نظر سنجی می ...

نمیتونم قضاوت کنم شاید ی شرایط خیلی خاصی داشتن..

امااگه بی دلیل ودلیل غیرمنطقی بوده پس بی شک عاشق نیس

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
بنظرت کدوم عاشقی بنا ب دلایلی عشقشو یهو بلاک میکنه تل حذف میکنه بعد حالا آن بلاک میکنه و نظر سنجی می ...

عزیزم شما خودتو ناراحت نکن ببخشید ک تاپیک زدم اصلا!😅

🧸