2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ولش کنید دیگه بنده خدا هر عکسی خواستین گذاشت  چ چیز خونش باور نکردنیه؟!😐😐😐

حتي گلدونو جابجا کرد عکس گرف

باز شک دارن😒

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
قطع دسترسی شد همون دیشب😐

نخیر قطع دسترسی  نیست

کاربر  کوزت قط دسترسی شد.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2714
چی شده؟

عکس خونشو گذاشته بود

گفتن نتیه

رو کاغذ اسمشو نوشت عکس گرفت باور نکردن

جای گلدون عوض کرد

باور نکردن

بیچاره هزار تا عکس داد😂😂

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
قطع دسترسی شد همون دیشب😐

اه حسادت خیلی کار دست بعضیا میده واقعا

من تو تاپیک بغلی هم گفتم

خوبه تو خونش عتیقع و نقره نداشت

وگرن ادرس خونشو میگرفتن میرفتن میدیدن

حالا اگ عکس خونشم بود ک جز محالاته واقعا چ ربطی داره اونم ی عکس داد برا ایده

واقعا ی خونه ساده اینقد غیرقابل باوره

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
چرا😐

نی نی یار شب صدا زدن اومد دوتاشونو که بحث میکردن شتک پتک کرد و رفت😐

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
چی شده؟

دیشب عکس خونشو گذاشت باور نکردن گفتن نتیه

بنده خدا اسمشو رو کاغذ نوشت بعد تو خونه عکس گرفت بازم باور نکردن

گلدونشو جا به جا کرد عکس گرفت باااااازم باور نکردن میگفتن نتیه

همه زندگیم بچه هام❤

من فقط نمیدونم مایسا چطور میخولد به این همه ریپلای و منشن جواب بده خیلی طول میکشه  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706