2737
2734
عنوان

مشهد

106 بازدید | 14 پست

سلام

برا اولین بار اومدم مشهد...رفتم دعا اینارو نتونستم بخونم😔کلا گیج شدم...فقط نشستم وگریه کردم..شب میخوام بازم برم

ب نظرتون چیکار کنم ک حاجت روا بشم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزيردلم قبول باشه

حتما لازم نيست چيزي بگي ک❤💛

همينکه با حضور قلب و نيت خالص بري،به اميد خدا زيارتت قبول ميشه و حاجتتم روا ميشه انشالله اگه به صلاحت باشه💚💚

التماس دعا خانومي💚🌺

به شهرمون خوش اومدي❤😍

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
خوش اومدی.زیارتت قبول.همینکه از ته دلت دعا کنی کافیه بنظرم.به امام جواد قسمش بدی خوبه.سر مزار شیخ به ...

مرسی عزیزم❤اخه میگن خیلی آداب داره...ولی من فقط همینجوری با زبون خودم باهاش حرف زدم....اره اولین بارمه😔فقط میخوام ضامنم بشه چون خیلی دلمو شکستن

عزيردلم قبول باشه حتما لازم نيست چيزي بگي ک❤💛 همينکه با حضور قلب و نيت خالص بري،به اميد خدا زيارت ...

ممنون عزیزم😍❤محتاج دعام😘این چه حرفیه ..حتما دعات میکنم😘

2738
مرسی عزیزم❤اخه میگن خیلی آداب داره...ولی من فقط همینجوری با زبون خودم باهاش حرف زدم....اره اولین بار ...

واسه دل شکستت بگم که مطمئن باش خدا حقتو میگیره

من هروقت با زبون خودم حرف زدم حاجت گرفتم عزیزم

من همین یه دونه ام!
واسه دل شکستت بگم که مطمئن باش خدا حقتو میگیره من هروقت با زبون خودم حرف زدم حاجت گرفتم عزیزم

❤❤❤ایشالله ک امام رضا نگاهی بهم بندازه‌.الان اومدیم از حرم خیلی ناراحت شدم ک با زبون خودم باهاش حرف زدم ولی الان گفتی اروم شدم❤

❤❤❤ایشالله ک امام رضا نگاهی بهم بندازه‌.الان اومدیم از حرم خیلی ناراحت شدم ک با زبون خودم باهاش حرف ...

نه عزیزم.البته اگه دعاهارو بخونی خیلی خوبه ولی واجب نیس.مستحبه.

من همین یه دونه ام!
2706