2737
2734
عنوان

جنین چهار ماهه ( مامانا بیان )

1590 بازدید | 21 پست

دوستم چهارماهه بارداره جنین ۱۶ هفته ایه یعنی کم مونده پنج ماهه شه 

بعد خیلی تکون میخوره دیروز اینقدر تکونش شدید بود که قفسه سینه دوستم درد کرد چون بچه به اونجا لقد زده بود😐

یعنی اینقدر بالاست؟ 

بعد خطر ناک نیست؟😐😑

حس میکنم دوست یکم شلوغ میکنه. ۴ ماهه جون نداره که انجوری لگد بزنه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا منم تعجب کردم

بعضیا هر چیزی بزرگ میکنن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ادم چه چيزا كه نميشنوه

والا من ناز پرورده ام حسابي هم لوس بار اومدم اما دىجفت باردازي هام ذره اي ناز تو رفتارم نبود

ديگه بچه اوردن هنر نيست از اول خلقت تا حالا اين همه ادم متولد شدن

من نميدونم بعضي ها چشونه

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
2738
باورم نميشه بچه تو اون سن يه ذره اس قدرتي هم نداره دوستتون احتمالا اعل فيس و ناز نيست؟

دوستم بدنش خیلی ماهچیه ای ورزشکار حرفیه بود چون خیلی ماهیچه ای بود از اولای هفته شکمش کاملا مشخص بود!

با اینکه ورزشکاره اما بدنش ضعیفه دکترشم گفته زایمانت قراره زود باشه چون بچه بزرگه یعنی چی اخه یعنی بچه طبیعی نیست؟

دوستم بدنش خیلی ماهچیه ای ورزشکار حرفیه بود چون خیلی ماهیچه ای بود از اولای هفته شکمش کاملا مشخص بود ...

اخه عزيزم تو نت هم سرچ كني

بخه اون موقع فكر كنم انداره يه گلابيه

به نظرت ميتونه اونطوري لگد بزنه؟ هيولا كه نيست

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!

عزیزم ۱۶ هفته ک‌لگداشو آدم احساس نمیکنه

۲۰ هفته به بعد میشه فهمید

اگرم حس‌کرد اینقد آرومه ک نگووو چون بچه جونی نداده زیاد اون موقه

حالا اگه بجا ۱۶ هفتگی ۳۶ هفتش بود اره یه چیزی

من‌خودم‌اینقد تکووون میخوره که موقع سونو یا .nst دکترا میگن بچت اعجوبس و تعجب میکنن

مثلا برا تست حرکت میگن حتما شام‌بخور یا ناهار چیزا شیرینم خیلی بخور با چندتا لیوان آب

ولی به من‌میگن هیچی‌نخور و بیا از بس تکون‌میخوره

خدا حال همه رو خوب کنه..
2706