2737
2739

سلام خانوما. من یه پسر ۳ ساله دارم خ خوشگل و باهوشه و اغلب نرمال هست ولی گاها بحدی رفتار زجراور داره میچسبه به من و گیر میده و اذیتم میکنه مجبور میشم یه سیلی میزنم بعدش کلی عذاب وجدان میگیرم همیشه سعی میکنم خودمو کنترل کنم ولی دیگه اعصاب نمیکشه و کنترلمو از دست میدم چکار کنم من. فحشم ندید میدونم کار ادمهای روانی رو میکنم راهکار بدید بهم. شوهرم صبح تا ۵ عصر سرکار هست یه نوزاد سه ماهه دارم که از لحطه تولد این رفتارش بدتر هم شده واقعا بعنوان یه انسان کم میارم. شهر غریب زندگی میکنم کمکی هم ندارم فشار روم زیاده روسراین بچه خالی میشه درنهایت.خ ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حسادت میکنه.توجه میخواد واسه جلب توجه میچسبه.شاید افسردگی بعدزایمان گرفتید درمان  کنید رو بچه ها اثر بد نزاره عصبی شدن و ازکوره در رفتن یکی ازنشونه هاشه

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
2738

حال هردوتون عادیه

فقط باید صبر کنی دومی کمی بزرگتر شه تا همبازی بشم

براش سرگرمی درست کن

حتی شده با چیزای ساده

کاغذ و قیچی

لیوان و ظرفای یه بار مصرف

بازی فکری

اینجا هم بگی بچمو زدم میان فقط حالتو بدتر میکنن

چون لابد خودشون هییییچ خطایی تو تربیت بچشون ندارن

هروقت  عصبانی شدی چندتا صلوات بفرست

بی محلی بهش کن 

بعد که آروم شدی ببر سرشو گرم کن

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
بعضیا انگار اصول دینه و حتما باید بچه دوم و سوم رو بیارن.خب عزیزم اعصاب نداری همون یدونه رو بزرگ کن ...

حق باشماست خودمم تک فرزندی میخواستم.امضام رو بخون پارسال ناخواسته باردار شدم ناشکری کردم ۵ ماهگی بطرز فجیعی سقط کردم چندین ماه از نظر روانی بهم ریختم اینا رو کسی میتونه بفهمه که سقط ۱۹ هفته داشته باشه. بعدش مجبور شدم برا پر کردن خلا زندگیم دومی رو بیارم.حق با شماست ولی خب گردش روزگار اینطور بود

بعضیا انگار اصول دینه و حتما باید بچه دوم و سوم رو بیارن.خب عزیزم اعصاب نداری همون یدونه رو بزرگ کن ...

منم دیدم اعصابم نمیکشه یه دونه اوردم دیگه م نمیارم هرکی میگه بیارمیگم  همین بسمه

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

ضمن اینکه از لحاظ روانشناسی فاصله سنی بچه هات بسیار خوبه

خداقوت عزیزم

ما هممون بالقوه یه مادر نمونه ایم

فقط باید احساسات منفی رو از خودمون دور کنیم

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
خب زود گذاشتیش اما حالا سعی کن توی کارای بچه کوچیکترت دخالتش بدی تا حسودی نکنه

شاغلم اخه .معلمم. امسال مرخصی زایمان هستم خونه ام. اره دارم روش کار میکنم ولی اعصاب خودم ضعیف شده. سقط که داشتم اون مریضم کرد دیگه هم خوب نمیشم همش یادم میافته

2706