2726
عنوان

بگیم خونه از خودمونه یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 37 پست
اینجوری شرایط واقعا سخته

خیلی چی بگم اصلا به کی بگم خودمم سر کار نمیرم دوست ندارم زیاد. خیلی سخته بعد شوهرم الانم حقوق ماه قبل نگرفته. شاید باورتون نشه اما از اواخر مرداد کارشون ضعیف بود اضافه کاری نداشتن حقوقش میشد 1و خورده ای دو تومن اونوقت قسط هامون 2500هست دیگه ههه چیز خرج کردیم الان دارم دعا میکنم حقوق بدن حداقل 

دقیقن مثل شوهرمن. الان میگن نمیدونم چش شده زنش خوب نیس که خودشم دیگه بهمون نمیرسه😐

واقعا وضع پدر شوهر من توپه اما بازم توقعه هست حالا من بحثم رواین نیست کلا اینقدر گرفتاری زندگی زیاده ک مرد بتونه ب خرجای خانوادش برسه هنر کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی چی بگم اصلا به کی بگم خودمم سر کار نمیرم دوست ندارم زیاد. خیلی سخته بعد شوهرم الانم حقوق ماه قب ...

خدا خودش رحم کنه.واقعا زن قانعی هستی عزیزم که داری با این شرایط کنار میای.خدا حفظت کنه.خدا کنه حداقل شوهرت جواب این خوبیهات بعدا بده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
خیلی چی بگم اصلا به کی بگم خودمم سر کار نمیرم دوست ندارم زیاد. خیلی سخته بعد شوهرم الانم حقوق ماه قب ...

مام ک میگم دیگران اینجور فکر میکنن خیلی سخت زندکی میکنیم بااین همه قسطو قرض

خدا خودش رحم کنه.واقعا زن قانعی هستی عزیزم که داری با این شرایط کنار میای.خدا حفظت کنه.خدا کنه حداقل ...

امیدوارم اما چشم آب نمیخوره. فقط یه چیز وسط این همه گرفتاری الان تا هر وقت سر کار باشه غروب میاد مثل اینه که دفعه اوله منو  دیده یه جوری دور من میگرده. اگه من بداخلاقی نکنم یک سره قربون صدقه من میره. اما شرایط سخت باعث شده من اخلاقم باهاش بد بشه همین دیشب دعوا کردیم باز 

حالا خونه مال خودتونه یا مستاجرین؟

اره مال خودمونه اما همسرم هی میگه مستاجرم رهنم کمه طلاهاشو فروختم پول ندارم لباساشو پدر زنم میخره حالا عیب نداره پیش خانوادش بگه اما پیش اقوام اون دختره زورم میاد

امیدوارم اما چشم آب نمیخوره. فقط یه چیز وسط این همه گرفتاری الان تا هر وقت سر کار باشه غروب میاد مثل ...

پس همسرت خوبه خداروشکر.اشکال نداره این روزهای سختم تموم میشه عزیزم.توکل کن بخدا

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
امیدوارم اما چشم آب نمیخوره. فقط یه چیز وسط این همه گرفتاری الان تا هر وقت سر کار باشه غروب میاد مثل ...

خب پس مرد خوبیه خواهش میکنم ازت باهاش بد خلقی نکن خداشاهده زنو شوهر ک شیرین باشن خدا رحمتو برکت میریزه رو زندگیشون

اره توکل به خودش. شما ازدواج کردین؟ 

اره عزیزم

2706