2726
عنوان

بگیم خونه از خودمونه یا نه؟؟

370 بازدید | 37 پست

سلام دوستان من همسرم مجردیش طبل تو خالی بوده یعنی مثلا با درامدش فقط مبلغای بالا. کمکای بلاعوض کرده ب فامیل و دوستاش ازاینور خودش لنگ بوده خلاصه این تو ذهن همس که میخوان یکیو ک پولداره تو جوونا مثال بزنن همسر منو میگن 

خلاصه ما ازدواج کردیمو این افتاد تو خرجای زندگی بااینکه برام کم نزاشت اما حسابی قرض و قوله داشتو مشغول پس دادن اونا دیگه کمک نمیکرد ب بقیه ک این باعث شد دیگه تحویلش نگیرن اینم فهمید تاالان دنیا دست کی بوده چقدر سرمایشو ب باد داده خلااصه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم ما پولدار نیستیم اما ب خاطر اون اخلاقاش دیگه رفته تو مخشون ک پولداریم حالت همسرم 180 درجه عوض شده میرسه ب بقیه هی میگه بی پولم و فلانو دقیقا از اونور بوم افتاده 

2728

ما خونه داریم دادیم اجاره الان خودمون جایی دیگه مستاجریم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بعد یکی از اقوام نزدیکش خییییلی موافق وصلت اینا بودن همسرم اول گفته میخوام اما بعدش ب ی سری دلیلا نخواسته الان اونام دشمنی میکنن بعد تا میرسیم ب اقوام دختر خانوم همش میگن مثلا ارش ک پولدار بود یا چی شد پس؟ یا وااا ارشو مستاجری؟؟! با ی پوزخند

بهتر.همیشه بگید نداریم کمتر توقع دارن 😊

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
خونه ندارم ماشینم نداریم حتی 100تومن پولم نداریم. کارش افتضاح هست 

اینجوری شرایط واقعا سخته

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بعد یکی از اقوام نزدیکش خییییلی موافق وصلت اینا بودن همسرم اول گفته میخوام اما بعدش ب ی سری دلیلا نخ ...

همسرمم میگه نه نداریم مستاجرم قسط دارم حتی نمیزاره من طلاهامو یا ساعت بندازم میرم طرف اقوامش همش میگه تنگ نظرن چشممون میکنن در حالی ک من دوست ندارم اینطور باشیم

همسرمم میگه نه نداریم مستاجرم قسط دارم حتی نمیزاره من طلاهامو یا ساعت بندازم میرم طرف اقوامش همش میگ ...

دوست دارم بگن زنشو خوشبخت کرده ن ک بگن خوب شد دخترمونو ندادیم بش

2706