2726
عنوان

بچه هاتاحالایه عدای بسی بدمزه رومجبورشدیدتورودوایسی بخورید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 102 پست

اره به زور خوردم دیگه. قیمه تلخ😞

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
آره یه بار ۴ ماهه حامله بودم رفتیم خونه دوست مامانم،یه آشی پخته بود شیرینه شیرین🤢🤢🤢🤢🤢تهوع حاملگ ...

حاملگی خوبه باز.میگی خیلی خوشمزس غذاتون ولی تقصیر منه ویار دارم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حاملگی خوبه باز.میگی خیلی خوشمزس غذاتون ولی تقصیر منه ویار دارم

آخه بدبختی اینجا بود که نمیدونس حامله ام🤒🤢🤕وای بازم یادم افتاد حالم بهم خورد🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮

🤔

اره حاملگی خوبه بهونه داری

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
2728

یه بار خونه دوست مامانم گفت غذای محلیمون  گندم بود با باقالی طوری با هم پخته بود انقدرررر بد بود من خیلی خوش خوراکم. به جون کندن خوردم ینی حالم داشت به هم میخورد اینم زل زده بود به من که تا تهش بخورم نظر بدم‌

اره یکبار خورشتم بد شد بود شور بود بعد شکر قاطیش کردم اصلا یه وضعی برا این که جلو شوهرم کم نیارم به زور میخوردم میگفت میدونم گند زدی داری به زور میخوری نخور منم میخوردم 😂😂😂

همه چی درست میشه 

وای من خونه دوستم رفتم غذاش هم برنج هم خورش شوووووررررررر دفعهی بعد حدودا ۳ماه بعد رفتم دوباره خونش بازم هردوش شوووووورررررر بود😖

به بدبختی خوردم چقدم تعریف کردم

رویه یه قاشق چای خوری خورشت و برنج یه پیاله ماست میریختم ک خورده بشه😖

وای یه بار مهمون داشتیم دوتا از دوستای شوهرم بعد  کشک بادمجون تلخ بود ،بعد نگو بادمجون ها تلخ بوده،بعد خودم  بیشتراز دو لقمه نتونستم بخورم بعد بهشون گفتم ببخشید این از اون غذاهاست ،که آخرش به جای اینکه شما از من تشکر کنید من باید بگم خیلی ممنون که خوردین،بعد کلی خندیدیم

من یه روز خونه دوستم دعوت بودم اونم مثل من اشپزیش افتضاح 😂😂😂 رفتم خونشون نمی دونم حتی اون غذا چی بود فک کنم هر چیدم دستش بود قاطی کرده بود....منتظر بود ببینه نظرم چیه گفتم خدا وکیلی چی قاطی کردی که مزه ....میده؟؟؟ یهو زدیم زیر خنده و پیتزا خوردیم 😂😂😂😂

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘
وای اره من خونه مادرشوهرم چندین بار اتفاق افتاده یکم خورشت میریزم میزارم گوشه برنج خالی میخورم

مادرشوهر منم یه سری غذاهای داعون درست میکنه

بعد دست از سر آدم برنمیداره که

هی تو جمع میگه بخور چیه بد شده اه حتما بد شده ک نمیخورم دیگه 

وای یه بار مهمون داشتیم دوتا از دوستای شوهرم بعد  کشک بادمجون تلخ بود ،بعد نگو بادمجون ها تلخ ب ...

بعدچی شد؟؟🙂

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706