1542
1578

جدی بچه هاکدوم انتخاب میکنید؟یکیشوفقط میتونین بگین ها!

ماخوبیامون به چشم نمیاد"چون بلدنیستیم بکوبیمش توسربقیه"😏😏خدایاممنونم به خاطرهمه چیز😘😍لطفاخیلی مراقبم باش.💑💏اومدی توزندگیم زندکیم زیباترشد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

شوهرم چون تمام این ۷سال پشتم بود بر عکس خانواده ام که تمام ۳۰سال عمرم نه تنها پشتم نبودن بلکه پشتم خالی کردن😊

نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1546
8
1396

سوالت غیر منطقی و کلیه.دلیلش چی باشه؟

مثلا شوهر معتاد دست بزن یا خانواده؟

خانواده خلاف خراب یا شوهر عاقل

و غیره

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

قطعا خونوادم

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"

همسرم

🎀سایه ات از سره ما کم نشود حضرت یار🎀💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
1480