2733
2734

سلام.امروز روز ۷ سیکلمه

سه تا آمپول hmg دارم که دکترم میگه روز ۸ و ۹ و ۱۱ سیکلت بزن ولی من بارداری قبلیم روز ۷ و ۸ و ۹ زدم.میگم با توجه به اینکه روز ۱۲ سونوی فولیکول دارم دوز ۱۱ واسه آخرین hmg دیر نیست؟

شما چه روزایی از سیکلتون زدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۷و۸و۹ زدم روز ۱۴هم تخمک گذاری کردم

منم تو همین فکر بودم که ۸ و ۹ و ۱۰ بزنم ولی کلومفین و لتروزولم دارم،از طرفیم میترسم زود بالغ شه و آزاد شه

شما کلومیفین و لتروزول هم داشتین؟چند تا؟

2731
منم تو همین فکر بودم که ۸ و ۹ و ۱۰ بزنم. شما کلومیفین و لتروزول هم داشتین؟چند تا؟

اره عزیزم فقط لتروزول داشتم ۱۰تا ۳تاتخمک ۲۲داشتم و ای یو ای کردم ولی نشد

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

منم یه ورق کلومفین و یه ورقم لتروزول دارم.از طرفی میگم نکنه زود بالغ شه فولیکولام و زود آزاد شه.به نظر شما چیکار کنم؟

منم یه ورق کلومفین و یه ورقم لتروزول دارم.از طرفی میگم نکنه زود بالغ شه فولیکولام و زود آزاد شه.به ن ...

من ک همیشه ۷روز بعد پاک شدنم تخمک گذاریمه شما را نمیدونم به نظرم از ۸تا ۱۰استفاده کن ۱۲هم اول وقت برو سونو 

تیکرت رو خوندم عزیزم.انشاالله زوووودی مامان میشی.راستی این داروهای محرک رو که میخوری حتما گلوکوفاژ یا اگه گیرت اومد قرص آپومتفورمین بگیر و بخور.خیلی جواب میده واسه بارداری.من بارداری قبلیم چهار ماه فولی خوب داشتم ولی بدون دلیل نمیشد تا اینکه ماه پنجم آپو متفورمین هم به داروهام اضافه شد و باردار شدم

2738
تیکرت رو خوندم عزیزم.انشاالله زوووودی مامان میشی.راستی این داروهای محرک رو که میخوری حتما گلوکوفاژ ی ...

من الان ۲ساله گلیکوفاژ میخورم من مشکلم از شوهرمه مورفولوژی و تحرکش مشکل داره ....واسمون دعاکن من ۲ماه دیگه نوبت میکرو دارم خیلی هم میترسم هم دستمون تنگه ‌....واسم دعاکن معجزه شه و خودم طبیعی حامله شم

من الان ۲ساله گلیکوفاژ میخورم من مشکلم از شوهرمه مورفولوژی و تحرکش مشکل داره ....واسمون دعاکن من ۲ما ...

انشالله عزیزم.اگه قابل باشم چشم.

ناامید نشو،توکل به خدا،انشاالله جواب میگیرین🤲