2737
2739
عنوان

دانشگاه

141 بازدید | 16 پست

اولا چند تا سوال راجب جو دانشگاه ها و امکاناتشون دارم 

خانمایی که دانشگاه تهران رفتید یا میرین بیاید بگین جو اونجا چطوره یعنی تا چه حد به پوشش گیر میدن چه نوع مانتو ها یا رنگی رو نمیزارن بپوشی ارتباطتت با همکلاسی های پسر تا چه حد حراست گیر نمیده و کلا راجب جو کلی اونجا و سختگیریشون.و راجب امکاناتش هم بگید محوطش بزرگه کوچیکه چه نوع آدمایی میان استادا چطورن و ....

دانشگاه شهید بهشتی هم اگه کسی هست بگه اینا رو

و فرق دانشگاه آزاد و دولتی یعنی آزاد سختگیریش کمتر از دولتیه من اینجوری شنیدم؟پوشش تو دانشگاه آزاد چطوره و امکاناتش و ....

خواهشا دانشجو ها بیاین بگید فوریه

وزن 

من دانشجوی دانشگاه تهران غربم 

حراست که هیچی رو هواس😂به پوشش گیر نمیدن  مثلا به مانتو جلو باز و ارایش و اینا!هرکی هرچی دوس داره میپوشه

محوطشم نه بزرگه نه کوچیک.

ارتباط با همکلاسی های پسرم بستگی به خودت داره دیگه ولی  بیشتر اکیپ میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین تو کلاسای ما دخترا با شال نیومدم، حراست به تنها چیزی که گیر میداد این بود که اگه از سر در اصلی بری باید کارت نشون بدی، امکاناتش عالیه، بعدا تو هر قسمت خواستی بپرس بگم بهت، از لحاظ استاد بهتر از استادای دانشگاه تهران نداریممم، یکی از استادای من پرفسور بود که دانشگاه هاردوارد ازش خواسته بود برای تدریس بره اونجا ولی نرفت ، در این حد اند استاداش، اما اگه رفتی دیگه فک نکن میتونی مثل بقیه خوش بگذرونی چون دقیقا از سال پیش دانشگاهی باید بیشتر خر بزنی، انقد که من تو دوران دانشجویی خوندم اگه برا کنکور میخوندم رتبه ام یک میشد

2728
ببین تو کلاسای ما دخترا با شال نیومدم، حراست به تنها چیزی که گیر میداد این بود که اگه از سر در اصلی ...

پس دانشگاه تهران به پوشش اینا کاری نداره دیگه؟

و فقط درس خوندن اونجا سخته😱

وزن 
من دانشجوی دانشگاه تهران غربم  حراست که هیچی رو هواس😂به پوشش گیر نمیدن  مثلا به مانتو جل ...

چقدر خوب😂

شما رشتتون چیه اطلاع دارید برای رشته روانشناسی و حقوق تا چه رتبه ای قبول میکنه؟

و اینکه شهریه چقدر میدین

وزن 
2738
چقدر خوب😂 شما رشتتون چیه اطلاع دارید برای رشته روانشناسی و حقوق تا چه رتبه ای قبول میکنه؟ و اینکه ...

من رشتم حقوق ترم ۱

تقریبا شهریه ثابت ۹۵۰ تومن و بستگی به تعداد واحدهایی که برداری  هزینه متغیرت تغیرت میکنه(من ۱۶ واحد برداشتم ۴۵۰ تومن شد)

شهریه روانشناسی  هم ثابت ۹۵۰ تومنه

راجع به رتبه هم فرقی نداره واسشون من ۳۰۰۰ شدم و دوستم۱۷۰۰۰ ولی باهم داریم یه جا درس میخونیم

پس دانشگاه تهران به پوشش اینا کاری نداره دیگه؟ و فقط درس خوندن اونجا سخته😱

حالا نه در اون حد سخت، اما مثل بچه های دانشگاه ازاد نمیتونی گردش بری ، به پوشش اصلا کاری ندارن، تو نت فقط سرچ کن هنرهای زیبا دانشگاه تهران ببین بچه هاش چه تیپی اند

من رشتم حقوق ترم ۱ تقریبا شهریه ثابت ۹۵۰ تومن و بستگی به تعداد واحدهایی که برداری  هزینه متغیر ...

ببخشید یه سوال دیگه شهریه ثابت و متغیر چی هستن راجبشون یه توضیح میدین که چجورین کلا ببخشیدا من خیلی سوال میکنم اطلاعات زیادی ندارم💙

وزن 
ببخشید یه سوال دیگه شهریه ثابت و متغیر چی هستن راجبشون یه توضیح میدین که چجورین کلا ببخشیدا من خیلی ...

شهریه ثابت پولیه که بابت تحصیل و استفاده از دانشگاه هر ترم باید موقع انتخاب واحد پرداخت بشه

شهریه متغیر پولیه که به ازای هر واحد درسی که تو دانشگاه میخونی باید پرداخت کنی(میتونی موقع انتخاب واحد پرداخت کنی یا در طول ترم)

2706