2737
2734

سلام خانما توروخدا کی همچین تجربه ای داره تقریبا دو‌هفته ایی میشه زیر نوک‌سینه سمت راست قرمز شده و‌تب داره گرم هستش وقتی میخارونم یا دست میزنم بی حسه امروز رفتم دکتر گفت عفونته باید قرص بخوری خوب میشه بعد یه ماما اونجا بود منو ترسوند خیلی گفت چرا سینه ت اینطوره 😳 گفتم چشه گفت نوک سینه ت رفته تو من قبل بارداریم نوک سینه نداشتم اخه الانم یکم اومدن بیرون از صبح دارم گریه میکنم تورخدا کسی اینطوربوده چیزی نیست؟

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️

عفونت سینه با دارو خوب میشه نگران نباش فقط باید خیلی سریع به دکتر مراجعه کنی و داروهارو سر ساعت مصرف کنی

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه چون بارداری شاید مال غدد شیری باشه 

نمی دونم خیلی منو ترسوندم کارم شده گریه

فقط حتما به متخصص زنان  مراجعه کن

حتما میرم ولی اون‌دکتری که اینجا خوبه رفته مرخصی 

عفونت سینه با دارو خوب میشه نگران نباش فقط باید خیلی سریع به دکتر مراجعه کنی و داروهارو سر ساعت مصرف ...

دکتر گفت عفونته ولی ترسیدم دارو هاشو بگیرم گفتم نکنه برا بچم ضرر داشته باشه 

دکتر گفت عفونته ولی ترسیدم دارو هاشو بگیرم گفتم نکنه برا بچم ضرر داشته باشه 

حتما داروش رو استفاده کن چون عفونت سینه اگه درمان نشه به آبسه تبدیل میشه من تاحالا چند بار سابقهی عفونت داشتم

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
2738
حتما داروش رو استفاده کن چون عفونت سینه اگه درمان نشه به آبسه تبدیل میشه من تاحالا چند بار سابقهی عف ...

باشه عزیزم ممنون خطرناک نیست برا بچم؟

باشه عزیزم ممنون خطرناک نیست برا بچم؟

داروهایی که دکتر زنان میده برای بچه ظرر نداره چون طبق شرایط برات دارو مینویسه

داروهایی که دکتر زنان میده برای بچه ظرر نداره چون طبق شرایط برات دارو مینویسه

ممنون 💋