2733
2734

سلام دخترم دوسال و سه ماهشه. چای داغ ریخت رو پاش .اندازه ی بند انگشت تاول زد و الان پوستش بلند شده. روزی دوبار پماد سوختگی میزنم و باند میزنم روش... شما چیکار میکردین تا خوب شد؟؟؟ جاش نمیمونه؟؟

چارش همینه منم دخترم پاش با ابجوش سوخت همینکارو کردم بعدشم پماد زینک یا تتراسایکیلین بزن جاش نمونه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

دختر من دقیقا تو همین سن پاش با چای داغ سوخت... ساپورت هم پاش بود تا در آوردم ساپورتشو پوستش برگشت...

براش پماد سوختگی آلفا گرفتم...روزی دو بار با سرم میشستم آلفا میزدم یه پلاستیک فریزر می کشیدم روش و پانسمان میکردم...هم زود خوب شد...وهم جاش نموند...

خ پماد خوبیه...از اون موقع همیشه توی خونه ازش دارم..‌

ا

روشو نبند

ایشالا بهتر باشه

خدایی نکرده اینجور شده و سوخت زود عسل بزارین رو سوختگی ک جاش نمونه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706