2737
2734
عنوان

کسی رویان آزمایش اسپرم داده؟

309 بازدید | 7 پست

نمیدونید ظرف میدن ببریم یا نه آخه به ما نزدیکه تا ۱۰ دقیقه میرسونیم چه جوریه اتاق داره؟دکتر اورولوژی گفت اگه ندادن و سختتون بود ظرف بگیرید بپیچونید بیارید خونه سریع ببرید میشه به نظرتون؟

ببین رویان مثل آزمایشگاههای دیگه درب و داغون نیست... ظرف رو نمیتونی بپیچونی و بعد بیاری بذاری اونجا... یه آقایی اونجا نشسته که ظرف رو میده دست شوهرت و بعد باید بذاری همونجا و بری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی زیرزمین رویان آزمایشگاه هست... چهارتا اتاقک داره که اتاقک هاش هم آب داره هم تخت. میتونی با همسرت بری. منم میخواستم برم اولش ولی وقتی جو رو دیدم که آقایون هستن و یه نفر هم نشسته اونجا دیگه روم نشد برم. هیچ خانمی هم ندیدم که با شوهرش بره. بذار شوهرت بره همونجا و نمونه رو تحویلشون بده. سختش نکن برا خودتون

2731
کجا رفتی عزیزم؟ دارم برا شما صحبت میکنم    

دارم میخونم نه اونجوری تنها استمنا میشه اشکال داره.خونمونم نزدیک رویانه آخه و یه نفر میگفت رضایت میگیرن.من گفتم خودم برم شاید ظرف رو بدن پس شما میگی نمیدن

2738