2733
2734

اگه کاری بلدی پیج بزن

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نیما رنجبر اسم خودتونه یا همسرتون؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

به نظرم ميشه اما الان ديگه خيلي بازار كارش پر شده هركيو ميبيني يه پيج زده دسر و لباسو هرچي ميفروشه از كلياش پرسيدم گفتن سه ماه به سه ماه مشتري نداريم اما بعضيا هم ك دادن اين شاخاي اينستا تبليغاتشونو كردن كارشون يكم گرفته ك البته واسه تبليغات كلي پول بايد بدي اولش اصلا هم تضمين نيست واسه گرفتن كار

آره اسم پيجت رو بذار روز مثلا مرگي هاي خانوم آقاي (مثلا الف) بعد اول اسم يا فاميل شوهرت رو بنويس 

هي از اين ور اون ور خونه ات عكس بذار چايي ميخوري عكس بذار دمپختك درست ميكني تزيين كن عكس بذار ميري تو خيابون استوري بذار هِي عكس خودت و شوهرت رو بذار زيرش جملات عشقولانه بنويس 

كيك درست كن عكس بذار 

كتاب ميخوني عكسش رو بذار

ميري جيم عكسش رو بذار

يهو ميبيني ٢٠٠ كا فالوور جمع كردي

2738
برای مثال چی !

بعضيا اول چندتا از نمونه کاراشونو توي پیج قرار میدن و هركاري كه ميخوان انجام بدنو باقيمت كم عرضه ميكنن

مثلا بعضيا عروسك و صنايع دستي ميسازن وبا كامنت گذاشتن زیر پستاي بقيه و تبليغ دادن به اشخاص شناخته شده پیجشونو پر بازدید میکنن و وقتي به اون جايي كه فك ميكنن رسيدن قيمتارو به روال عادي و چیزي كه تو ذهنشونه برميگردونن

حالا بستگي بخودتون داره كه بخواين از طريق چه راهي و چه چیزي كسب درآمد كنيد

2706