2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست بگه من واقعا آدم صبوری هستم و اصلا عصبانی نمیشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 47 پست

منم قبلاً اصلا صبور نبودم ولی روزگار جوری چرخید که خیلی صبور شدم. نمیگم عصبانی نمیشم ولی اکثرا خودم رو کنترل میکنم.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
مجاازی؟؟

آره عزیزم ایشون مشاوره و روانشناس هستن مطب هم دارن حضوری هم میشه رفت ولی من شرایط شو نداشتم مجازی مشاوره گرفتم 

علاوه بر اون اعتماد به نفسم صد برابر شده😍

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قبلاً اصلا صبور نبودم ولی روزگار جوری چرخید که خیلی صبور شدم. نمیگم عصبانی نمیشم ولی اکثرا خودم ...

مثلا چکار میکنی؟یکی ذییتت کنه چکار میکنی یه حرفی بزنه عصبانیت کنه چه جوری جلوی دهنت رو میگیری؟منم میخوام یاد بگیرم خبببب

2731
تو تلگرام؟هزینه هم میگیره؟

آره عزیزم ، هزینه اونقد نمی‌گیرن از من ۳۰ تومن گرفتن 

من هشت جلسه شرکت کردم 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

من واقعااااااااا صبورم

چیزایی به چشمم دیدم و صبرکردم 

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

من بطرز عجیبی صبورم

مثلا بچم‌جیغ میزنه گریه چیزی پرت میکنه همسرم عصبانی میشه دعوتش میکنه

من تو دلم میگم این فقط ۲ سالشه چی میفهمه هیچ درکی نداره من هر چقدرم عصبانی بشم و دعواش کنم ک نمیفهمه و ساکت نمیشه خودمم اذیت کردم با خودم میگم یکاری کنم ک ساکت شه باید یکاری کنم دعوا و عصبانیت جواب نمیده رو بچه راهش این نیست و... بعد فکر میکنم چطوری باید ساکت شه

تو مسائل خودمم سعی میکنم صبور باشم چند دفعه با چند نفر ب مشکل خوردم  خیلی عصبانی داشتم میشدم بعد یهو با خودم گفتم خوب اگه منم جای اون بودم شاید همون کارو میکردم بعدش چ توقعی داشتم  باید چ کار کنم؟؟؟ 

یا مثلا اگه حق با اونا نباشه  صحبنت میکنم اگه فایده نداشته باشه میگم باخودم ک این متوجه نمیشه درک نمیکنه بعدش  رهاش میکنم و به ش فکر نمیکنم و هیچ جایی ام تو زندگیم براش نمیذارم ن لج  بازی اصلا فکر دیگه نمیکنم

بعد اینکه کینه ای هم اصلا نیستم یادم می ره دلگیری هایی ک از اطرافیان داشتم رو بعداز یه مدت ب کلی فراموش میکنم از یادم نمی ره ها ولی چون مدام بهش فکر نمیکنم  انگار اصلا وجود نداشته.  تا خودشون دوباره شروع نکنن من اوکی هستم. 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2738
من بطرز عجیبی صبورم مثلا بچم‌جی۵ میزنه گریه چیزی پرت میکنه همسرم عصبانی میشه دعوتش میکنه من تو دلم ...

بچه منم دوسالشه ولی من خیلی سرش داد میکشم دلم براش میسوزه

آره گلم ببین من یه آدم به شدت استرسی بودم و کنترل خشم و اینا اصن نداشتم خیلی داغون  دیگه هم خو ...

میشه یک مورد روش رو کلی توضیح بدهی، ثواب داره، ممنون میشم

از اینکه خودم هستم، خوشحالم.  
2706