2726
عنوان

آقایون و خانوما بیاین...

218 بازدید | 26 پست

بچه ها میدونم سوالم مثبت 18 ولی بگین واقعا ...  

آقایون چجور خانومی رو دوست دارن؟ به چه خانومی میگن جذاب ؟  

بچه ها گزارش نزنین لطفا محترمانه جواب بدین ... مرسی  

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نتونن بدستس بیارن حتی اگ قیافه شرک داشته باشه براشون میشه جذاب  خخخخ

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
کجاش مثبت 18 بود؟ خب سواله دیگه

بعضیا میان برا یه سلام گزارش میزنن گفتم اینجوری نشه :/

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
الان ما واسه چي بايد ميومديم:/؟

خوبی ؟ :/

اقایون از همه خانما خوسشون میاد همه هم براشون جذابن

اینو کی گفته 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
تو احتمالا سوال مثبت هیزده ندیدی :|

خو شاید 

از لحاظ مثبت هیجدهی منظورشه 😎

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
2706