2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهر من انجام داد،با این خیلی سختی کشید،اما ارزششو داشت...حداقل ۶۰درصد خوب شد،خواهر من باید دو حلسه ...

عزیزم جای جوش خواهرت چجوری بود؟

منظورت از سختی چی هست؟خیلی طول کشید زخم و قرمزی بعدش بره؟

خواهر من انجام داد،با این خیلی سختی کشید،اما ارزششو داشت...حداقل ۶۰درصد خوب شد،خواهر من باید دو حلسه ...

من پوستم نازک شده بخاطر درمان هایی که تا حالا انجام دادم

میترسم اینو برم پوستم زخم شه ترمیم نشه

خاهر شما بعد از لیزر مشکلی نداشت؟

جای جوشاش چقد عمیق بود؟مال من فرورفته شده تو پوستم

2738
دکتر من گفت co2 برای جوانسازی و از بین بردن چروک های سطحیه ولی برای جای جوش و ..... باید میکرونیدلین ...

میکرو واسه جای جوش سطحیه

من چند تا گودی دارم فقط لیزر جواب میده ..دکتر به من گفت با میکرو بهتر میشه ولی با لیزر کامل خوب میشه

دکتر من گفت co2 برای جوانسازی و از بین بردن چروک های سطحیه ولی برای جای جوش و ..... باید میکرونیدلین ...

co2 کاربردای زیادی داره. چروک و جوانسازی هم هست. ولی برا جای جوش عمیق و فرورفته co2 بهتر از بقیه چیزاس. اون که شما میگی برا پوستیه که زیاد مشکلی نداره

عزیزم جای جوش خواهرت چجوری بود؟ منظورت از سختی چی هست؟خیلی طول کشید زخم و قرمزی بعدش بره؟

جای جوشاش سوراخ شده بود،خوب دو سه روز اول خیلی درد داشت،بعد از اونم مدتی طول کشید که جای سوختگیا خوب بشه که تو اون تایم واقعا شکل زشت و چندش و حال بهم زنی بود،تا زمانی که زخماش ریخت،بعدم تا تقریبا چهار ماه قرمزی داشت که مرور کمتر شد،باید میرفت چکابو از کرمو پمادای مختلف استفاده میکرد،سه چهار بارم باید زیر پوستش چندجا تزریق میکرد که درد خیلی خیلی زیادی داره....اما خواهرم میگه با همه ی این زحمتا اگر بازم برگردم عقب تکرار میکنم،از بس که رازیه خداروشکر...دکتر شرطه،اگر دکترت خوبه پشیمون نمیشی

میکرو واسه جای جوش سطحیه من چند تا گودی دارم فقط لیزر جواب میده ..دکتر به من گفت با میکرو بهتر میشه ...

ولی من زیاد امید ندارم کامل با لیزر خوب شن. کلا درمانهای پوست همه درصدی ان. نهابتا تا 70 درصد. البته شاید برا شما زیاد گود نیس یا تعدادش زیاد نیس

من پوستم نازک شده بخاطر درمان هایی که تا حالا انجام دادم میترسم اینو برم پوستم زخم شه ترمیم نشه خا ...

عزیزم شرایط پوست و دکترو دستگاها خیلی فرق دارن...خواهر من که خیلی راضیه،اگر اینستا دارین برین تو پیج دکتر ایوبی،اگر بخواین از صفحه ش عکس میگیرم میفرستم...انواع عملا و ....توش هست،کمکت میکنه...دکتر خواهرمم هست

2706