2410
2553

... 

آدمـک آخــرِ دنیــاست، بخند... 

آدمـک مـرگ هـمین جاست، بخند...  

دستخطی کـه تـو را عاشـق کرد شوخـیِ کاغــذی ماسـت، بخند... 

آدمک خر نشوی گریه کنی ... 

کل دنیا سراب است بخند... 

آن خـدایی که بـزرگش خوانـدی به خـدا، مثـل تـو تنهـاست، بخند

پ.ن: همه ی ما روزای سخت زیاد داشتیم بارها با خدای مهربونمون قهر کردیم گله کردیم سرش داد زدیم که چراااا ما؟ مگه من ازت چی خواستمممم ک اینکارو کردی؟؟؟ مگه من از فلانی چی کم دارم ؟ تهشم بعد از کلی گریه کردن سجاده رو باز میکنیم دو رکعت نماز میخونیم و میگیم هرچی ک صلاحه همونو بهم بده....در کل عشق است خدایی ک میگه اگر 100 بار توبه شکستی بازم برگرد عشق است..

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند....

پ.ن: #‍ شمال_آمل_تابستون_98_کنار_دریا

عکاسشم خودمم بودم😍❤🙇

انرژی مثبتی که الان دادی بهم با  این کارت هزار هزار هزار برابر برگرده به خودت.😍😍😍😍😍😍😍😍

به زودی مامان میشم😄 اسمشم میزارم امیر مهدی😍 یا محیا😍بگو انشالله دوست گلم،شاید خدا با دعای شما منو مامان کرد🙇🙇☺   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2720
2714

خیلی وقت بود این متن آدمک رو نخونده بودم,خیلی چسبید

دمت گرم

هیچوقت انشاالله تنها نشی و به ارزوی دلت برسی

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  

آمل که دریا نداره عشقممممم.محمود اباد بود یا فریدونکنار حتما 

من خودم آملی هستم .☺

این روزا دلم گرفته و برای کاری خیلی استرس دارم همسرم هی میگه بسپر به خدا ولی من باز نگرانم 

نمیدونم چرا گاهی یادم میره حواسش هست بهمون.

برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😢

2706