2733
2734

سلام بچها من میخام برای اینکه یکی بهم علاقه من بشه چله زیارت عاشورا بگیرم

بنظرتون حرامه؟

گناه نیست؟

اگه نامحرمان میخام مهرم ب دلش بیوفته و ازم خواستگاری کنه

چله یا ختم چی دیگه ایی بلدین یادم بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز، شما حاجت گناه نداریکه، اشکال نداره، اونیکه میره با عشوه و گناه هدفش رو به دست میاره مشگل داره

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2728
سلام عزیز، شما حاجت گناه نداریکه، اشکال نداره، اونیکه میره با عشوه و گناه هدفش رو به دست میاره مشگل ...

خیلی خوب گفتی

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2738
سلام عزیز، شما حاجت گناه نداریکه، اشکال نداره، اونیکه میره با عشوه و گناه هدفش رو به دست میاره مشگل ...

اگه میخام یه مردی عاشقم بشه گناه نیست

بخاطر همچین چیزی عیب نداره؟

شما هرچی تو این زمینه میخوای از خود خدا بخواه، صلاحت باشه بهت میده، و نباشه در مقابل صبری که میکتی و عفتی که میورزی، مأجوری، این حدیث رو شنیدی که دختری که کسی رو دوس داشتع باشه و عفت بورزه، شهید از دنیا میره 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

چله زیارت عاشورای ایت الله حق شناسو بگیر...خیلیا ازش جواب گرفتن

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
شما هرچی تو این زمینه میخوای از خود خدا بخواه، صلاحت باشه بهت میده، و نباشه در مقابل صبری که میکتی و ...

چقدر شما زیبا گفتین

من خودم دیگه میخام به دعا رو بیارم 

چون حتی روم نمیشه تو چشاش دیگه نگاه کنم میخام خدا یه کاری کنه

2706