1507
1411

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

رو چ حسابی اینو مبگی؟!

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          
1473
1334

ندا جون کاش مشکل من فقط همین بود😔

۲ روز پیش ک شوهرم ب بهانه مسافرکشی رفت بیرون دستش خورده ب دوربین بدون اینکه متوجه بشه فیلمبرداری کرده دیدم ی زنیکه رو سوار کرده دارن با هم خوش بش میکنن

من چ خاکی بریزم توو سرم

1474

من مطمئنم 

نه زبونی میگه

نه نشون میده

عشق واسه اون فقط در خانواده خودش خلاصه میشه

منم گرفته که از هم سن و سال هاش کم نیاره

خدایا شُکرت که من این ماه مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا میشم مطمئنم💪😍

نهار خوردی سنگین شدی ن خخخخ

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

اکثر قریب به اتفاقشون خودشونو دوست دارن زن هم میخوان باز واسه خودشون ...چه عشقی چه کشکی فقط یسریا زودتر میفهمن یسریا نمیفهمن و خودشونو زدن به اون راه.......بیخیال باش شما هم خودتد دوست داشته باش تمرین کن که به کسی نیاز نداشته باشی

1508