1676
1605

سلام خانومای گل

جاریم زن بسیار مهربون و خانومیه و برادر شوهر هم خوبه

ولی مادر شوهرم نمیذاره باهم باشیم تو عروسی نگفتن بیاد بهشون گفتن سعیده از شما خوشش نمیاد بیاین عروسی یا میگه خوشش نمیاد برین خونش.برادرشوهرم ک زنگ همسرم میزنه جواب نمیده درحالیکه هیچوقت بحث و دعوا نداشتن

مادرشوهرم اینا یاهمه قطع رابطن و حتی با این پسرشون فقط با شوهر من و دخترشون خوبن 

مادرشون ب من میگه جاریت دو بهم زنه و بدشو میگن جاریمم میگه اونا دوبهم زنن و ...

الانم دوماهه بچم بدنیا اومده مادرشوهرم تو بیمارستان اومد هنوز نیومذه ک قراره همین روزا بیادش

الان میخام با جاریم رفت و اومد داشته باشم و الانم با پیام و اینا در ارتباطم ولی همسرم جوالشونو نمیده چون مامانش گفته .بنظرتون راهی هست بتونم بکار گیرم باهاشون ارتباط داشته باشم اخه نرم مادر و خواهر خمسرم خیلی دارن میتازونن میخام اینجور روشونو کم کنم

لطف میکنی براسلامتی پدر و مادرم و همسرمو نی نیم صلوات بفرستی💚🙏

وایییی چقد از این ادما بدم میاد... خب باهمسرت صحبت کن

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

خیلی مواظب باش میخوای حال اونا و بگیری یه وقت حال خودت گرفته نشه به نظرم رابطه ات و کم کم و سنجیده پررنگ تر کن یهو جوگیر نشی ازلج اونا کاری کنی بعد به چه کنم چه کنم بیفتی در ضمن هیچ وقت هم پیش جاریت درباره خانواده شوهرت بد نگو حتی اگر بهترین جاری دنیا باشه اصلا درباره شون حرف نزن

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞
1665
کار به مادر شوهرت ندارم. ولی وقتی همسرت علاقه ای به رفت و آمد نداره سخته

مهمونی ک قبلا میدادن دوتا داداشا خوب بودن ولی نادرشون بینشونه و مادرشوهرم بینهایت وابسته هنسر منه میترسه با برادرش بشه و دیگه بهش سر نزنه چون من کاریش ندارم ک بره یا نره

جاریم ک اومد توخونواده من کلا ادم زودجوشیم  باهاش صمیمی شدم مادرشوهرم بهش گفته بود باهاش صمیمی نشو کنارش نشین😐 برادرشوهرمم گفته بود نبینم با فلانی گرم بگیری اونم ب من گفت گفتم عزیزم من رو حساب اینکه تازه واردی نخواستم غریبی کنی😒  بعد ک ب شوهرم گفتم گفت برن گمشن😑😐

چرا برا خودت دردسر میتراشی ؟؟ جاری هرچقدرم خوب باشه بازم جاریه .  ول کن

مطمینم جاریم از خاهرشوهرم بهتره میشناسمش.موندم چرا نمیخان من جاریمو ببینم

حالا توام میخوای چیکار والا با خونواده خودت صمیمی باش راحت 

باخانواده خودم خوبم عروس و داماد هنوز نداریم.مثلا اومدن بیمارستان ملاقات من و بچم 

با مامان بابام جوری رفتار کردن انگار دشمن خونی هستن

بالام تعجب کرد ک چرا اینجور بودن مشکلی داشتن

بخاطر همین موضوع میخام با جاریم برم و بیام

مهمونی ک قبلا میدادن دوتا داداشا خوب بودن ولی نادرشون بینشونه و مادرشوهرم بینهایت وابسته هنسر منه می ...

رفت و آمد خیلی خوبه. ولی اول رو شوهرت کار کن. بهش بگو برادر کسی هست که میتونی بش تکیه کنی، پس فردا خدایی نکرده مشکلی کاری باشه هیچکس برادر نمیشه. 

جاریم ک اومد توخونواده من کلا ادم زودجوشیم  باهاش صمیمی شدم مادرشوهرم بهش گفته بود باهاش صمیمی ...

جاریم نیستی😂😂😂😂

بنظرت دلیل جی میتونه باشه؟ جاری من میگه نمیخان درباره گذشتون بگمت

وایییی چقد از این ادما بدم میاد... خب باهمسرت صحبت کن

صحبت کردم انگار از مادرش میترسه یا چیز دیگس تو زمان عقد تومهمونیا باهم خوب بودن

1645