1676
1605
فامیلیه شوهر من میرزائیه ،بعضی وقتا صداش میزنم میرزا قشمشم😂😂😂😂😂😂

فامیلی شوهر من ارباب هست، یه بار تو خیابون هی صدا زدم متوجه نشد یهو گفتم ارباب وایسا، چند تا خانم رد شدن گفتن خاک تو سرت، چه اربابی هم میگه، چند خریدتت😂😂😂😂😂😂😂 یعنی تا دوساعت من کف خیابون فقط میخندیدم، اومد میگه چرا نمیای پس، گفتم با اون فامیلی داغونت برو عوض کن بشه تو خیابون صدات کرد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
محبت کردن عجیب نیست، این کلمات لوس عجیبه  همسرتون رو دوست داری، هیچ کجا بدیش رو نگو، رفیقش باش ...

من کلیات حرفاتون رو قبول دارم اما این که زن به شوهرش بگه سرورم یا مرد به زنش بگه سرورم هیچ چیز بدی نداره و لوس بازی نیست. نشون دهنده کلفت و غلام‌شدن نیست. 

بحثم روی عشقه.. یه عشق دو طرفه ی تمیز بین دو تا ادم بالغ و نرمال.. 

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از تبار زن‌های تکراری نیستم، من از نسل همان تافته‌ی جدا بافته‌ام😌 تیکر رسیدن به هدفمه. آمین که در طی این تیکر به هدفم رسیده باشم😍😌

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

فامیلی شوهر من ارباب هست، یه بار تو خیابون هی صدا زدم متوجه نشد یهو گفتم ارباب وایسا، چند تا خانم رد ...

😂😂😂😂😂😂

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
قشنگ صدا کن، عزیزم و جانم، تو گوشش هزار بار بگو دوستت دارم، ممنون که به فکرمی، ممنون که به خاطرم تلا ...

نه دیگه خیلی ولی خیلی خوبه که زنو شوهر از این حرفا بزنن

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
1677
من کلیات حرفاتون رو قبول دارم اما این که زن به شوهرش بگه سرورم یا مرد به زنش بگه سرورم هیچ چیز بدی ن ...

قشنگ صدا بزن، ولی کلماتی رو بکار نبر که نشون برتری یکی به یکی دیگه باشه، 

وقتی میگی سرورم یا اون بگم غلامتم، قشنگ نیست برای هر دو طرف 

حداقل من دوست ندارم مثلا ترجیح میدم شوهرم به جای غلامتم بهم بگه جانم عزیزم، یا بگه مهربونم 

هم لطیف تره هم با محبت تره هم شخصیت هر دو حفظ میشه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
سرورم😐😂 جومونگه مگ عزيزم يا اسمش + جان يا ميم مالكيت خيلى بخوام لوسش كنم بش ميگم سردار

واااا سردار که خیلی بدتر از سرورمه ،باز سرورم معلومه عشق توشع سردار چیه آدم یاد میرزا کوچک خان و سالارخان و سردار خان میوفته😁

واااا سردار که خیلی بدتر از سرورمه ،باز سرورم معلومه عشق توشع سردار چیه آدم یاد میرزا کوچک خان و سال ...

يه بار خودش به شوخى گف خوشم مياد مامانم بابامو سردار صدا ميكنه منم بهش ميگه برا اونا گفتم چيه حس ميكنم بابامم😂😂 حالا نميدونم خوشش مياد يا نه

سرورم رو زبون من نميچرخه! سرورم نون بيار مثلا، مگ سرورا نون ميخرن😂

قشنگ صدا بزن، ولی کلماتی رو بکار نبر که نشون برتری یکی به یکی دیگه باشه،  وقتی میگی سرورم یا ا ...

حالا منم نگفتم بگن غلامتم! 

در کل این چیزا سلیقه ایه و بستگی به ظرفیت زن و شوهر و مدل رابطه و میزان درک و علاقه داره.. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از تبار زن‌های تکراری نیستم، من از نسل همان تافته‌ی جدا بافته‌ام😌 تیکر رسیدن به هدفمه. آمین که در طی این تیکر به هدفم رسیده باشم😍😌
يه بار خودش به شوخى گف خوشم مياد مامانم بابامو سردار صدا ميكنه منم بهش ميگه برا اونا گفتم چيه حس ميك ...

خب واسه نون خریدن نگو،مثلا میشه گف سرورم عاشششقتم که😁😉

1668
حالا منم نگفتم بگن غلامتم!  در کل این چیزا سلیقه ایه و بستگی به ظرفیت زن و شوهر و مدل رابطه و ...

امیدوارم زندگیتون همیشه عاشقانه باشه

امیدوارم زندگیتون همیشه عاشقانه باشه

ممنون همچنین❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرورم😐😂 جومونگه مگ عزيزم يا اسمش + جان يا ميم مالكيت خيلى بخوام لوسش كنم بش ميگم سردار

😂😂😂😂

دلتنگی های آدمی را، باد ترانه ای می خواندرویاهایش را آسمان پر ستاره نادیده می گیردو هر دانه ی برفی به اشکی ناریخته می ماندسکوت سرشار از سخنان ناگفته است
به شما چه اخه اقا

شما که نگفتی فقط خانمها جواب بدن

دلتنگی های آدمی را، باد ترانه ای می خواندرویاهایش را آسمان پر ستاره نادیده می گیردو هر دانه ی برفی به اشکی ناریخته می ماندسکوت سرشار از سخنان ناگفته است
1645