2733
2734
عنوان

مادران باردار اهوازی

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 23 پست
کارش چطور بود راصی بودند میشه ادرس و تلفنشو بدی

سارا مسیحی هم خوبه ولی پوستت کنده میشه 

طبقه 4 

3 طبقه پارکینگه خیلی هم شلوغه ولی تخصصه 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه. دکتر احتشام هم خیلی خوبه. جاریم پیشش بود

خودمم نظرم  احتشام بود  کارش خوبه بنطرت  من میحام یه دکتر خوش اخلاقم باشه   تصمیم دارم سزارین بشه به امید حدا بارداری قبلیم هر کاری کردم دکتر سزارین نکرد خیلی ادیت شدم اخرم بچمو ۱۶ روزگی از دست دادم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2728
خودمم نظرم  احتشام بود  کارش خوبه بنطرت  من میحام یه دکتر خوش اخلاقم باشه   تصمی ...

احتشام خیلی خوبه. نادری و کیانپارس مطب داره. چون تخصص نازایی هم داره، خیلی ها برا نازایی میرن پیشش از دکترهای دیگه شلوغ تره. جاریم که میرفت اول شوهرش میرفت نوبت می‌گرفت بعد خودش میرفت بازم معطلی داشت. تلفنی هم نوبت نمیده. 

خودمم نظرم  احتشام بود  کارش خوبه بنطرت  من میحام یه دکتر خوش اخلاقم باشه   تصمی ...

دکتر فرزانه کیانی راد عالیه کارش خیلی باحوصله ومومن و اطلاعاتش بالاست ولی فقط بیمارستان خصوصی اگه بخوای زایمان کنی پذیرشت میکنه ولی من چون دولتی میخواستم برم نشد پیشش برم ولی قبل بارداریم پیشش بودم زن داییم هم تو بارداری تحت نطرش بود عالیه

اگه میخای سزارین کنی برو ابوعلی. اونایی که سزارین بودن از ابوعلی خیلی راضی بودن. من طبیعی میخواستم همه درها رو هم کشیدم، بعد خانم اومده میگه من نظرم سزارین هست مگه الان مثل قدیم هست که کسی 5شکم بیاره الان همه دو تا میارن اونم سزارین. خودشم دو تا دختر داره سزارین کرده. ولی من طبیعی میخواستم. برا طبیعی همکاری نمی‌کرد. 

2738
دکتر فرزانه کیانی راد عالیه کارش خیلی باحوصله ومومن و اطلاعاتش بالاست ولی فقط بیمارستان خصوصی اگه بخ ...

سلامعزیزم  میشه ادرس یا شماره تلفنشو بدی  ممنون  میشم    

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین