1507
1411
عنوان

مادران باردار اهوازی

131 بازدید | 23 پست

میشع بگین دکترتون کیه

💫خدای مهربونم فقط وفقط ازت آرامش میخام آرامشی  از جنس خودت💗میشه یه صلوات برای آرامش قلبم بفرستی الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل 💖

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من باردار نیستم میشه بگم    

اره عزیزم  من میخام اهواز برای بارداری زبر نطر یه دکتر حوب و با انصاف باشم  

💫خدای مهربونم فقط وفقط ازت آرامش میخام آرامشی  از جنس خودت💗میشه یه صلوات برای آرامش قلبم بفرستی الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل 💖
1473
اره عزیزم  من میخام اهواز برای بارداری زبر نطر یه دکتر حوب و با انصاف باشم  

کبرا شجاعی 

فوق تخصصه همه از شهرستان میان پیشش

فوق العادس برو توپیجش ببین چ کرده خیلی هم با حوصله است

خدایا خودت بساز،خودت بسازی قشنگ تره
خواهرام ک پیشه ماندانا محمودی بودن

کارش چطور بود راصی بودند میشه ادرس و تلفنشو بدی

من باردار نیستم میشه بگم    

وای اون تاپیک عجیب و خنده دارت😂😂😂

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
1334
هنوز باردار نیستی؟ 

تست زدم مثبت بود 

کبرا شجاعی  فوق تخصصه همه از شهرستان میان پیشش فوق العادس برو توپیجش ببین چ کرده خیلی هم با ح ...

شماره تماس داری عزیزم 

1396
کارش چطور بود راصی بودند میشه ادرس و تلفنشو بدی

سارا مسیحی هم خوبه ولی پوستت کنده میشه 

طبقه 4 

3 طبقه پارکینگه خیلی هم شلوغه ولی تخصصه 

خدایا خودت بساز،خودت بسازی قشنگ تره
مبارک باشه. دکتر احتشام هم خیلی خوبه. جاریم پیشش بود

خودمم نظرم  احتشام بود  کارش خوبه بنطرت  من میحام یه دکتر خوش اخلاقم باشه   تصمیم دارم سزارین بشه به امید حدا بارداری قبلیم هر کاری کردم دکتر سزارین نکرد خیلی ادیت شدم اخرم بچمو ۱۶ روزگی از دست دادم 

1508